Щороку, в травні, в книгозбірні бібліотеки-філії для дітей Рахівської публічної бабліотеки розпочинається „сезон” екскурсій. Молодші школярі закінчують навчальний рік і розпочинають канікули саме з відвідування цікавих місць міста. І цьогоріч учні 1-А класу Рахівської ЗЗСО І-ІІІ ступенів №3 з класоводом Русланою Федунків розпочали з нашої бібліотеки!
Дітки уважно слухали розповіді бібліотекарів про книги та бібліотеку, задавали питання та розпитували про все на світі.
Особливе захоплення у діток викликала фотозона, яка була облаштована у бібліотеці і вони охоче фотографувалися біля неї.
Цікавим доповненням до екскурсії стала казкова вікторина. Дітки наввипередки піднімали рученята та відповідали на питання.
Сповнені емоціями і новими враженнями дітки повернулися до школи, але обіцяли прийти знову вже з батьками, щоб записатися до бібліотеки і взяти додому цікаву книжечку.
![](https://rakhiv-osvita.gov.ua/wp-content/uploads/2024/05/441954475_844876584344053_1437849420189931053_n-300x221.jpg)
![](https://rakhiv-osvita.gov.ua/wp-content/uploads/2024/05/443840320_844876494344062_7824335964327622367_n-300x225.jpg)
![](https://rakhiv-osvita.gov.ua/wp-content/uploads/2024/05/445161321_844876421010736_9083936601230899859_n-300x190.jpg)