28 травня, в Рахівському ЗЗСО І-ІІІ ступенів №1 відбувся День Цивільного захисту, під час якого здобувачі освіти показали навички евакуації під сигнал “Повітряна тривога”. Основними завданнями проведення Дня ЦЗ є вдосконалення теоретичних знань і практичних навичок учнів та персоналу закладу щодо дій в умовах екстремальних ситуацій, а також виконання законодавчих актів з цивільного захисту та безпеки життєдіяльності.
Розпочато проведення Дня ЦЗ із практично- тренувального заняття з евакуації “Дії учасників навчально-виховного процесу при виникненні НС “Повітряна тривога”. За ввідним сигналом учнів та працівників закладу було попереджено про надзвичайну ситуацію. Учителі, які проводили уроки, негайно вивели дітей із будівлі закладу в укриття за схемами евакуації.
На заході були присутні представники Рахівського РУ ДСНС в Закарпаській області, Мирослава Івасюк – начальник відділу цивільного захисту та оборонної роботи районної державної адміністрації – районної військової адміністрації, Василь Штадлер – представник міської ради. Головний інспектор ВЗНС Рахівського районного управління ДСНС України в Закарпатській області, майор служби цивільного захисту Василь Калинюк провів бесіду із здобувачами освіти у рамках акції «Запобігти. Врятувати. Допомогти». Рятівник нагадав дітям про елементарні правила безпеки власного життя.
Діти ознайомилися з технічними можливостями пожежного автомобіля, побачили спеціальний одяг та спорядження, яке застосовують у своїй роботі працівники ДСНС, а також змогли приміряти спецодяг та зробити світлини на пам’ять.
Такі цікаві зустрічі є надзвичайно корисними та повчальними, які, без сумніву, допоможуть дітям свідоміше ставитися до безпеки власного життя та життя оточення.
Щиро дякуємо рахівським рятувальникам за такий повчальний захід!
![](https://rakhiv-osvita.gov.ua/wp-content/uploads/2024/05/443954099_963053592487659_3725154342312767779_n-300x225.jpg)
![](https://rakhiv-osvita.gov.ua/wp-content/uploads/2024/05/444165320_963052582487760_6589043349631476038_n-225x300.jpg)
![](https://rakhiv-osvita.gov.ua/wp-content/uploads/2024/05/444166328_963054132487605_6965642310168248402_n-300x225.jpg)
![](https://rakhiv-osvita.gov.ua/wp-content/uploads/2024/05/444177787_963051442487874_467188445483924670_n-300x225.jpg)
![](https://rakhiv-osvita.gov.ua/wp-content/uploads/2024/05/444192393_963054985820853_6469622527485202233_n-300x225.jpg)
![](https://rakhiv-osvita.gov.ua/wp-content/uploads/2024/05/444205068_963050919154593_2149766980261577064_n-300x225.jpg)
![](https://rakhiv-osvita.gov.ua/wp-content/uploads/2024/05/444784217_963050985821253_5072539685772058812_n-300x225.jpg)
![](https://rakhiv-osvita.gov.ua/wp-content/uploads/2024/05/445074906_963051475821204_5673397198098846565_n-300x225.jpg)
![](https://rakhiv-osvita.gov.ua/wp-content/uploads/2024/05/445164972_963053979154287_8378339329217584287_n-300x225.jpg)
![](https://rakhiv-osvita.gov.ua/wp-content/uploads/2024/05/445179931_963055312487487_8061029319148974561_n-300x225.jpg)
![](https://rakhiv-osvita.gov.ua/wp-content/uploads/2024/05/445185880_963052785821073_6780080282029556655_n-300x225.jpg)
![](https://rakhiv-osvita.gov.ua/wp-content/uploads/2024/05/445227445_963054655820886_1421082242265898666_n-300x225.jpg)
![](https://rakhiv-osvita.gov.ua/wp-content/uploads/2024/05/445735264_963054175820934_2299107692296515873_n-300x225.jpg)
![](https://rakhiv-osvita.gov.ua/wp-content/uploads/2024/05/445746477_963052892487729_1905011463722882861_n-300x225.jpg)
![](https://rakhiv-osvita.gov.ua/wp-content/uploads/2024/05/445761731_963053079154377_8072733102977256852_n-300x225.jpg)
![](https://rakhiv-osvita.gov.ua/wp-content/uploads/2024/05/445782818_963053695820982_9050845672717530287_n-300x281.jpg)