Свято «Прощавай, Букварику!»
Нещодавно наші першокласники перегорнули останню сторінку Букваря. І це свято – перша сходинка у шкільному житті, яку першокласники подолали разом із своїми першими вчителями, які стали дітям другою мамою, подругою і мудрою наставницею. Саме з Букваря починається цікавий шлях у світ знань. Ця перша книжка ввела першокласників у таємничий світ літер, навчила читати, познайомила з новими словами. Буквар став для учнів справжнім другом! Здається, тільки вчора прийшли маленькі першокласники до школи на перший дзвінок, а вже – закінчується навчальний рік. За цей проміжок часу діти вивчили всі букви, стали серйознішими, стараннішими, уважнішими. А саме головне, – в них є бажання до навчання.
Бажаємо першокласникам успіхів у навчанні, адже на них чекають нові підручники!
![](https://rakhiv-osvita.gov.ua/wp-content/uploads/2024/05/438255044_455762810304461_5087350147471558414_n-300x225.jpg)
![](https://rakhiv-osvita.gov.ua/wp-content/uploads/2024/05/441058376_455762643637811_3921498580452819391_n-300x225.jpg)
![](https://rakhiv-osvita.gov.ua/wp-content/uploads/2024/05/443711989_959618946164457_8045825991443755455_n-300x225.jpg)
![](https://rakhiv-osvita.gov.ua/wp-content/uploads/2024/05/443716680_959618032831215_7327807937566170882_n-300x225.jpg)
![](https://rakhiv-osvita.gov.ua/wp-content/uploads/2024/05/445356302_455762586971150_316645422552641726_n-300x225.jpg)
![](https://rakhiv-osvita.gov.ua/wp-content/uploads/2024/05/445369213_455762616971147_3012291395618739698_n-300x225.jpg)