«Виклики у сфері освіти та шляхи їх вирішення в умовах сьогодення»
Сьогодні, 20 вересня, відділ освіти, культури, молоді та спорту Рахівської міської ради прийняв участь в круглому столі під головуванням управління Державної служби якості освіти у Закарпатській області.
Учасники:
керівники та заступники керівників відділів освіти Рахівської міської ради, Ясінянської селищної ради, Богданської сільської ради.
Під час круглого столу учасники ознайомились з головними завданнями і повноваженнями управління Служби, обговорили питання та виклики у сфері освіти, які виникають в сучасних умовах.
У ході зустрічі було обговорено, проаналізовано та надано практичну допомогу щодо діяльності місцевих органів виконавчої влади, органів місцевого самоврядування, їх структурних підрозділів з питань освіти відповідних територіальних громад, опрацьовано питання функціонування внутрішньої системи забезпечення якості освіти у закладах освіти, вироблено шляхи покращення ефективності системи управління у сфері освіти з метою забезпечення якості освіти та освітньої діяльності у територіальних громадах в умовах воєнного стану.
Мова йшла також про:
![✅](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t33/1/16/2705.png)
![✅](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t33/1/16/2705.png)
![✅](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t33/1/16/2705.png)
![✅](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t33/1/16/2705.png)
![💠](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/tbb/1/16/1f4a0.png)
![📌](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/tac/1/16/1f4cc.png)
![](https://rakhiv-osvita.gov.ua/wp-content/uploads/2022/09/305078464_415205150733849_7465322207135941627_n1111-300x194.jpg)
![](https://rakhiv-osvita.gov.ua/wp-content/uploads/2022/09/306641187_415204704067227_2419651993680497051_n-300x154.jpg)
![](https://rakhiv-osvita.gov.ua/wp-content/uploads/2022/09/IMG_20220920_111709_194-300x225.jpg)
![](https://rakhiv-osvita.gov.ua/wp-content/uploads/2022/09/IMG_20220920_111852_822-300x225.jpg)