8 березня у Рахівській територіальній громаді відбувся урочистий мітинг та покладання квітів з нагоди 210-ї річниці від Дня народження Тараса Шевченка – українського поета, художника, мислителя, людини, життєвий приклад та творчість якої зіграли важливу роль у становленні державності.
Відтак відбулася церемонія покладання квітів до підніжжя монументу Великого Кобзаря.
Під час заходу прозвучали вірші поета. У виконанні переможця ІІІ відкритого конкурсу читців «І знову ллється слово рідне», приуроченого 210-й річниці від його Дня народження, учениці Рахівського ЗЗСО І-ІІІ ступенів №4 Рахівської міської ради Форкош Евеліни, продекламовано вірш “Як би ви знали, паничі”
Зі словами пошани до великого українського поета, патріота виступила учитель української мови та літератури Рахівського ЗЗСО І-ІІІ ступенів №2 Рахівської міської ради – Годван Любов Миколаївна.
Прозвучала пісня у виконанні вокального ансамблю Рахівського будинку культури – «Не журися Україно».
Ця урочиста подія засвідчила, що ми належно успадкували і гідно продовжуємо справу наших батьків і їх попередників, вшановуючи пам’ять про великого Кобзаря, припадаючи до його творчості, як до цілющого джерела, яке дає нам сили звершити великі і відповідальні завдання сьогодення.
![](https://rakhiv-osvita.gov.ua/wp-content/uploads/2024/03/1-2-226x300.jpg)
![](https://rakhiv-osvita.gov.ua/wp-content/uploads/2024/03/429829882_255102484235669_5311955636471986629_n-300x226.jpg)
![](https://rakhiv-osvita.gov.ua/wp-content/uploads/2024/03/429832213_432377982573710_1324399787713870182_n-1-300x226.jpg)
![](https://rakhiv-osvita.gov.ua/wp-content/uploads/2024/03/429916460_829117935721939_7332591610949609508_n-226x300.jpg)
![](https://rakhiv-osvita.gov.ua/wp-content/uploads/2024/03/429973105_1455056378415269_291775026003541401_n-226x300.jpg)
![](https://rakhiv-osvita.gov.ua/wp-content/uploads/2024/03/431058912_384857277404421_509908622709194477_n-300x226.jpg)
![](https://rakhiv-osvita.gov.ua/wp-content/uploads/2024/03/431171319_385818024218264_2224407936387458982_n-225x300.jpg)