Герої не вмирають!
Колектив відділу освіти, культури, молоді та спорту Рахівської міської ради висловлює щирі співчуття Шемоті Оксані Миколаївні, вчителю Білинського ЗЗСО І-ІІІ ступенів, з приводу тяжкої, непоправної втрати, героїчної загибелі сина, захисника України, нашого земляка Василя Шемоти.
Василь Васильович ШЕМОТА, 1985 р. н., житель села Білин Рахівської територіальної громади.
Обірвалося життя воїна-захисника 27 квітня 2023 року, під час виконання бойового завдання, під мінометним обстрілом у місті Бахмут Донецької області.
Важко знайти слова втіхи, неможливо загоїти біль та гіркоту від втрати рідної, близької людини, та нехай добрий, світлий спомин про захисника стане сильнішим за смерть і назавжди залишиться у пам’яті рідних, колег, друзів, бойових побратимів, усіх, хто знав його, любив і шанував.
Сумуємо разом із Вами, низько схиляємо голови у скорботі.
Герої не вмирають, вони залишаються у наших серцях!
![](https://scontent.fiev13-1.fna.fbcdn.net/v/t39.30808-6/343861451_446428777700233_7600325039732743780_n.jpg?_nc_cat=110&ccb=1-7&_nc_sid=730e14&_nc_ohc=JOO7icJsjQwAX-J5dFx&_nc_ht=scontent.fiev13-1.fna&oh=00_AfB6Qk7pePxtIUOFjlB-J8Nb6D8lFynMgdBAYnKRDXXMvA&oe=64508BE3)
![](https://scontent.fiev13-1.fna.fbcdn.net/v/t39.30808-6/343727915_617534683589579_2535427368399474099_n.jpg?stp=dst-jpg_p600x600&_nc_cat=101&ccb=1-7&_nc_sid=730e14&_nc_ohc=oxHDPQ0cVXYAX8BoNp-&_nc_ht=scontent.fiev13-1.fna&oh=00_AfDG1-pHRyOwRHXE9-Kyhje_8pEFcW6QmK-r1dUIhfEiyA&oe=64505922)
Подобається
Коментувати
Поширити