З нагоди відзначення Дня працівників культури та аматорів народного мистецтва, очільники закладів культури Рахівської територіальної громади долучилися до урочистостей, які проходили в м. Ужгороді.
У ході заходу подякою Закарпатської обласної профспілкової організації працівників культури відзначили завідувача сектору культури, молоді та спорту відділу освіти, культури, молоді та спорту Рахівської міської ради – Володимира ШЕПЕТУ.
Почесними грамотами департаменту культури, національностей та релігій Закарпатської ОДА-ОВА було нагороджено:
• Директорку Рахівського будинку культури Рахівської міської ради – Мирославу ШЕМОТУ.
• Директорку Рахівської публічної бібліотеки Рахівської міської ради – Галину ВОРОХТУ.
![](https://rakhiv-osvita.gov.ua/wp-content/uploads/2022/11/314868991_1876424079359142_734027016830649589_n-300x225.jpg)
![](https://rakhiv-osvita.gov.ua/wp-content/uploads/2022/11/314415688_1876423976025819_7964106616311696961_n-189x300.jpg)
![](https://rakhiv-osvita.gov.ua/wp-content/uploads/2022/11/314464247_1876423986025818_8904375892478895305_n-199x300.jpg)
![](https://rakhiv-osvita.gov.ua/wp-content/uploads/2022/11/313410897_1876423959359154_5592747542981700086_n-300x225.jpg)
![](https://rakhiv-osvita.gov.ua/wp-content/uploads/2022/11/313223165_1876423956025821_1267971057403311334_n-300x225.jpg)