10 червня 2022 р. відбулося закриття виставки вихованців та випускників «Студії образотворчого мистецтва» під керівництвом Марини Іванівни Ліщук
Протягом семи днів на виставку приходило багато людей – друзі, вихованці, художники, митці, колеги, земляки. Усі вони зацікавлено обговорювали творчість зовсім юних художників, висловлювали свої думки, ділилися враженнями від побаченого, адже така виставка у нас проходила вперше.
З вітальними словами до присутніх звернулися директор Будинку культури Шемота М.М., колега Ворохта М.М. та художник-вихователь з Харкова Тетяна Олексіївна.
Користуючись нагодою, координатор учнівської ради «Лідер» Н.В. Назарик та директор ЦНТДЮТ нагородили подяками найкращих лідерів за креативність та результативність роботи.
![](https://rakhiv-osvita.gov.ua/wp-content/uploads/2022/06/287947807_151752050732591_3792737152001847997_n-1-300x135.jpg)
![](https://rakhiv-osvita.gov.ua/wp-content/uploads/2022/06/287980810_151752020732594_4624468227615361161_n-300x225.jpg)
![](https://rakhiv-osvita.gov.ua/wp-content/uploads/2022/06/288091400_151752080732588_4156380677972706569_n-134x300.jpg)