Вишиванка — це не тільки прадавня частина гардеробу нашого народу, що передавалась нащадкам та служила оберегом для його власника. Сьогодні, як і колись, вишита сорочка є надважливою річчю для кожного українця. Одягаючи свою вишиванку, ми демонструємо не лише її красу й унікальність, але й засвідчуємо нашу єдність та приналежність до славної української культурної традиції!
Щорічно в третій четвер травня українці відзначають День вишиванки. За традицією, у цей день усі охочі приходять на роботу або навчання в одному з елементів українського костюма – у вишиванці. Працівники відділу освіти, культури, молоді та спорту Рахівської міської ради долучилися до відзначення Дня вишиванки. Саме вона символізує зв’язок поколінь, будить високі патріотичні почуття в серці кожного українця.
![](https://rakhiv-osvita.gov.ua/wp-content/uploads/2022/05/282784988_111228514925845_1842310991586261098_n-300x225.jpg)
![](https://rakhiv-osvita.gov.ua/wp-content/uploads/2022/05/282854951_111228448259185_8211969251586687646_n-225x300.jpg)
![](https://rakhiv-osvita.gov.ua/wp-content/uploads/2022/05/283000413_111228434925853_4202134596308147030_n-300x189.jpg)
![](https://rakhiv-osvita.gov.ua/wp-content/uploads/2022/05/283007937_111228431592520_2293831382859692687_n-300x143.jpg)