16 травня, ми святкуємо Всесвітній день вишиванки.
![🔹](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/tf3/1/16/1f539.png)
Вишиванка – свого роду генетичний код української нації, який об’єднує нас з кожним роком з новою силою. Кожна вдягнена сьогодні вишиванка – це доказ нашої ідентичності.
![🔸](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t72/1/16/1f538.png)
З нагоди свята у нашому місті відбулася виставка робіт майстрів декоративно-прикладного мистецтва та виступи колективів художньої самодіяльності нашої ОТГ
![🇺🇦](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/tf2/1/16/1f1fa_1f1e6.png)
![🔹](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/tf3/1/16/1f539.png)
Різноманітність, яскравість та самобутність представлених робіт вражала всіх оглядачів виставки.
![🔸](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t72/1/16/1f538.png)
Концертну програму представляли:
* Хореографічний колектив «Джерельце» (керівник Мирослава ШЕМОТА) ;
* Вокальний ансамбль Рахівського будинку культури (керівник Іван МИСИНЧУК);
* Наталія МОЛДАВЧУК та Богдан ЛАСТОВЕЦЬКИЙ;
* Народний аматорський гурт «Край» (керівник Іван МИСИНЧУК)
* Поезію декламувала Олександра ШМІЛЯК;
* Ведуча заходу – Ольга СЛЮСАРЧУК
![🔹](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/tf3/1/16/1f539.png)
Дякуємо ЗСУ та всім, хто захищає наших громадян і дякуємо за можливість одягнути в Україні сьогодні вишиті сорочки. Пишаємося нашими захисниками; за силу і честь, яку вони демонструють світу.