Дитячий фонд ООН (ЮНІСЕФ) передав Рахівській територіальній громаді для подальшого розподілу наплічники для дітей воїнів ЗСУ 1-2 класів з канцелярським приладдям. Кожен наплічник містить повний набір канцтоварів і необхідного шкільного приладдя: щоденник, зошити, фарби, пляшку для питної води, пластилін, ручки, фломастери, ножиці, клей, олівці.
Сподіваємося, що укомплектовані наплічники допоможуть малечі у навчанні, у пізнанні нового, розвитку власних здібностей і талантів.
Ми щиро вдячні міжнародним благодійникам за допомогу!
![](https://rakhiv-osvita.gov.ua/wp-content/uploads/2023/05/347096761_2372772436216988_3040042726960481923_n-300x224.jpg)
![](https://rakhiv-osvita.gov.ua/wp-content/uploads/2023/05/347372321_768551838093112_20666313118461158_n-225x300.jpg)