Знову перемога!

Наша конкурсантка перемогла одразу в ДВОХ номінаціях у Всеукраїнському конкурсі із правового просвітництва «Конституція для всіх: і великих, і малих».

Конкурс проводився Національною бібліотекою України для дітей та громадською організацією «Асоціація розвитку суддівського самоврядування України» з метою ознайомлення дітей із основними положеннями Конституції України, підвищення рівня правової культури та правосвідомості, привернення уваги широкої аудиторії до громадської освіти, демократії та прав людини.

Основним конкурсним завданням було створення відеоролика, у якому діти декламують статті книги «Конституція для всіх: і великих, і малих». До участі у Конкурсі долучилися діти з усіх куточків України. В загальному, на конкурсі було представлено 1054 відеороботи!

Рахівська бібліотека для дітей також долучилася до конкурсу та надіслала відео восьми діточок – наших читачів. І ось радісна звістка – одна з учасниць ЕМІЛІЯ МАНІЛЕЦЬ перемогла в ДВОХ номінаціях – вона є ПЕРЕМОЖЦЕМ конкурсу, а також отримала СПЕЦВІДЗНАКУ від журі „За оригінальне виконання”!

Емілія, хоча ще тільки починає свій життєвий шлях, але дівчинка допитлива і активна! Крім того, що є читачем нашої бібліотеки і дуууже багато читає, вона є вихованкою зразкового драматичного колективу „Юність” (керівник Олеся Волощук) Центру науково-технічної, дитячої та юнацької творчості Рахівської міської ради. Соціальне партнерство задля спільної мети – допомагає досягти значних результатів!

Також хочемо нагадати імена всіх діток, які брали участь в конкурсі:

  • РОМЧИК Сорич
  • СВІТЛАНКА Сметанюк
  • ВАСИЛЬКО Романюк
  • СЕРГІЙКО Романюк
  • ЕМІЛІЯ Манівець
  • НАЗАРЧИК Шемота
  • ВАСИЛЬКО Шемота
  • ВІКТОРІЯ Савляк

Вітаємо ВСІХ учасників! Вони отримають сертифікати та примірник книги «Конституція для всіх: і великих, і малих», а переможниця буде нагороджена спеціальним дипломом та футболкою з символікою Конкурсу. Відео конкурсантів можна переглянути на блозі бібліотеки за посиланням https://dut5biblioteka.blogspot.com/, або на сторінці у Facebook https://www.facebook.com/library.children.rakhiv.

Хочеться відмітити, що це вже наша ДРУГА перемога загальноукраїнського рівня цьогоріч!)

 

Приходьте до бібліотеки, тут цікаво і можна не лише читати!

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *