![](https://rakhiv-osvita.gov.ua/wp-content/uploads/2024/06/030554634598-600x600-1-300x300.jpg)
![🇺🇦](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/tf2/1/16/1f1fa_1f1e6.png)
![](https://rakhiv-osvita.gov.ua/wp-content/uploads/2024/06/425259150_851720616991841_5772778306985594387_n-300x209.jpg)
![](https://rakhiv-osvita.gov.ua/wp-content/uploads/2024/06/443711738_851719670325269_2047546859903283652_n-300x184.jpg)
![](https://rakhiv-osvita.gov.ua/wp-content/uploads/2024/06/443713165_851720983658471_7861171123168836235_n-300x162.jpg)
![](https://rakhiv-osvita.gov.ua/wp-content/uploads/2024/06/443716963_851719806991922_5639405423338712276_n-300x186.jpg)
![](https://rakhiv-osvita.gov.ua/wp-content/uploads/2024/06/443731972_851721713658398_1275043333859769614_n-300x185.jpg)
![](https://rakhiv-osvita.gov.ua/wp-content/uploads/2024/06/443732274_851721236991779_2244982830655577091_n-300x213.jpg)
![](https://rakhiv-osvita.gov.ua/wp-content/uploads/2024/06/443733541_851720953658474_1105154502403043459_n-300x202.jpg)
![](https://rakhiv-osvita.gov.ua/wp-content/uploads/2024/06/443820410_851720653658504_2262717676370783835_n-300x196.jpg)
![](https://rakhiv-osvita.gov.ua/wp-content/uploads/2024/06/443820448_851721660325070_4443382429822977752_n-300x200.jpg)
![](https://rakhiv-osvita.gov.ua/wp-content/uploads/2024/06/443822202_851719626991940_4875230041744698730_n-300x149.jpg)
![](https://rakhiv-osvita.gov.ua/wp-content/uploads/2024/06/443822673_851720926991810_7680319493070539244_n-300x193.jpg)
![](https://rakhiv-osvita.gov.ua/wp-content/uploads/2024/06/443837058_851721036991799_3573885475099622044_n-300x217.jpg)
![](https://rakhiv-osvita.gov.ua/wp-content/uploads/2024/06/443840757_851721560325080_3854678999382757798_n-300x210.jpg)
![](https://rakhiv-osvita.gov.ua/wp-content/uploads/2024/06/444167998_851720086991894_8875604790424230748_n-300x200.jpg)
![](https://rakhiv-osvita.gov.ua/wp-content/uploads/2024/06/444205207_851720396991863_8158630667501610263_n-300x136.jpg)
![](https://rakhiv-osvita.gov.ua/wp-content/uploads/2024/06/445076872_851719996991903_4265359977022979151_n-300x228.jpg)
![](https://rakhiv-osvita.gov.ua/wp-content/uploads/2024/06/445088919_851720060325230_3077395014837407831_n-300x252.jpg)
![](https://rakhiv-osvita.gov.ua/wp-content/uploads/2024/06/445186126_851721193658450_294003794267627275_n-300x211.jpg)
![](https://rakhiv-osvita.gov.ua/wp-content/uploads/2024/06/445186500_851720913658478_7664368334555288922_n-300x181.jpg)
![](https://rakhiv-osvita.gov.ua/wp-content/uploads/2024/06/445197562_851721106991792_3184010621217357617_n-300x198.jpg)
![](https://rakhiv-osvita.gov.ua/wp-content/uploads/2024/06/445203308_851721243658445_6430403768830189469_n-300x211.jpg)
![](https://rakhiv-osvita.gov.ua/wp-content/uploads/2024/06/445767100_851720590325177_8609249458802111403_n-300x189.jpg)
![](https://rakhiv-osvita.gov.ua/wp-content/uploads/2024/06/428508197_453798957335464_8456309144006958440_n-225x300.jpg)
![](https://rakhiv-osvita.gov.ua/wp-content/uploads/2024/06/441923529_453798930668800_4357900099845059120_n-225x300.jpg)
![](https://rakhiv-osvita.gov.ua/wp-content/uploads/2024/06/444236043_453798934002133_6815599293441069243_n-300x225.jpg)
![](https://rakhiv-osvita.gov.ua/wp-content/uploads/2024/06/444237356_453798954002131_3909770745338123969_n-300x225.jpg)
![](https://rakhiv-osvita.gov.ua/wp-content/uploads/2024/06/445066573_453798887335471_6246068409842394347_n-300x225.jpg)
![](https://rakhiv-osvita.gov.ua/wp-content/uploads/2024/06/445074195_453798890668804_1840025980590987670_n-300x225.jpg)
![](https://rakhiv-osvita.gov.ua/wp-content/uploads/2024/06/445093282_453799184002108_1174824100147960031_n-300x225.jpg)
![](https://rakhiv-osvita.gov.ua/wp-content/uploads/2024/06/445170304_453799160668777_320719311576544787_n-300x225.jpg)
![](https://rakhiv-osvita.gov.ua/wp-content/uploads/2024/06/445186132_453798910668802_845434906136515816_n-225x300.jpg)
![](https://rakhiv-osvita.gov.ua/wp-content/uploads/2024/06/445191546_453798944002132_2662840948001169627_n-300x225.jpg)
![](https://rakhiv-osvita.gov.ua/wp-content/uploads/2024/06/445192493_453798940668799_4745840870537400205_n-300x225.jpg)
![](https://rakhiv-osvita.gov.ua/wp-content/uploads/2024/06/445740063_453798937335466_6073149944635904759_n-300x225.jpg)
![](https://rakhiv-osvita.gov.ua/wp-content/uploads/2024/06/445745151_453798947335465_3755228157886566051_n-225x300.jpg)
![](https://rakhiv-osvita.gov.ua/wp-content/uploads/2024/06/445755763_453798924002134_5991912899321051668_n-300x225.jpg)
![](https://rakhiv-osvita.gov.ua/wp-content/uploads/2024/06/445757303_453798927335467_723152938582530885_n-300x225.jpg)
![](https://rakhiv-osvita.gov.ua/wp-content/uploads/2024/06/445787722_453798744002152_269691287691692723_n-300x225.jpg)
![](https://rakhiv-osvita.gov.ua/wp-content/uploads/2024/06/445793002_453798950668798_6101464425271925335_n-225x300.jpg)
І етап гри «Сокіл» («Джура») у Рахові.
15-17 травня у Рахівській територіальній громаді відбувся І етап Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура») з триденним підсумковим наметовим таборуванням старшої (15-17 років) та середньої (11-14 років) вікових категорій.
Рої-переможці візьмуть участь у наступному етапі Гри – районному.
![](https://rakhiv-osvita.gov.ua/wp-content/uploads/2024/05/20240515_093435-300x225.jpg)
![](https://rakhiv-osvita.gov.ua/wp-content/uploads/2024/05/20240515_093443-300x225.jpg)
![](https://rakhiv-osvita.gov.ua/wp-content/uploads/2024/05/20240515_093605-300x225.jpg)
![](https://rakhiv-osvita.gov.ua/wp-content/uploads/2024/05/20240515_093658-300x225.jpg)
![](https://rakhiv-osvita.gov.ua/wp-content/uploads/2024/05/20240515_103156-300x225.jpg)
![](https://rakhiv-osvita.gov.ua/wp-content/uploads/2024/05/20240515_103621-300x225.jpg)
![](https://rakhiv-osvita.gov.ua/wp-content/uploads/2024/05/20240515_104409-300x225.jpg)
![](https://rakhiv-osvita.gov.ua/wp-content/uploads/2024/05/20240515_104556-300x225.jpg)
![](https://rakhiv-osvita.gov.ua/wp-content/uploads/2024/05/20240515_104813-300x225.jpg)
![](https://rakhiv-osvita.gov.ua/wp-content/uploads/2024/05/20240515_105802-300x225.jpg)
![](https://rakhiv-osvita.gov.ua/wp-content/uploads/2024/05/20240515_105815-300x225.jpg)
![](https://rakhiv-osvita.gov.ua/wp-content/uploads/2024/05/20240517_131328-300x225.jpg)
![](https://rakhiv-osvita.gov.ua/wp-content/uploads/2024/05/20240515_120337-300x225.jpg)
![](https://rakhiv-osvita.gov.ua/wp-content/uploads/2024/05/20240515_183416-300x225.jpg)
![](https://rakhiv-osvita.gov.ua/wp-content/uploads/2024/05/20240515_204957-300x225.jpg)
![](https://rakhiv-osvita.gov.ua/wp-content/uploads/2024/05/20240516_090946-300x225.jpg)
![](https://rakhiv-osvita.gov.ua/wp-content/uploads/2024/05/20240516_100912-300x225.jpg)
![](https://rakhiv-osvita.gov.ua/wp-content/uploads/2024/05/20240516_104341-300x225.jpg)
![](https://rakhiv-osvita.gov.ua/wp-content/uploads/2024/05/20240516_122800-300x225.jpg)
![](https://rakhiv-osvita.gov.ua/wp-content/uploads/2024/05/20240516_161754-300x225.jpg)
![](https://rakhiv-osvita.gov.ua/wp-content/uploads/2024/05/20240517_125830-300x225.jpg)
![](https://rakhiv-osvita.gov.ua/wp-content/uploads/2024/05/20240517_131208-300x225.jpg)
![](https://rakhiv-osvita.gov.ua/wp-content/uploads/2024/05/20240517_131334-300x225.jpg)
▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀
https://rakhiv-osvita.gov.ua/wp-content/uploads/2024/04/Рішення-штабу-Джури.tif
05 квітня 2024 року в актовій залі міської ради відбулось засідання місцевого штабу Рахівської територіальної громади з проведення у 2023-2024 навчальному році Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри “Соків” (“Джура”), на якому вирішувались наступні питання:
1. Активізувати у закладах освіти територіальної громади діяльність Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура») (далі Гри «Сокіл» («Джура»), як дієвого засобу національно-патріотичного та військово-патріотичного виховання через спонукання, мотивацію первинних осередків Гри: роїв, куренів; впровадження реального учнівського самоврядування, роботу з роєвими, їх заступниками; налаштування діяльності роїв у повсякденному житті.
2. Завдання Гри «Сокіл» («Джура») у нашій громаді:
а) формувати стійкі націєцентричні установки молоді та дітей;
б) формувати первинні навики та вміння військового та медичного
характеру з метою підготовки молоді до Захисту України, формування у
неї оборонної свідомості;
в) впровадження реального учнівського самоврядування для здобуття
навиків життєдіяльності в умовах громадянського суспільства,
формування у молоді активного громадянської позиції на засадах
патріотизму, демократії, відповідальності;
г) формувати майбутню громадянську еліту суспільства.
3. Провести у закладах освіти територіальної громади заочний конкурс звітів про роботу роїв молодшої вікової категорії «Котигорошко» до кінця квітня 2024 року.
4. Провести у закладах освіти територіальної громади початковий (шкільний) етап підсумкового таборування до 10 травня 2024 року.
5. Провести 1 етап підсумкового таборування у територіальної громади з 15 по 17 травня 2024 року з правом його перенесення на наступний тиждень у випадку поганих погодних умов.
6. Рахівському ЗЗСО І-ІІІ ступенів №1 (Заклад освіти відповідальний за цьогорічну організацію Гри) розробити та подати Штабу на погодження План (Програму) таборування до 10 травня 2024 року.
▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀
Обласна гра-вікторина „Відун” зібрала 1900 учасників з усього Закарпаття
4-6 березня 2024 року відбулася обласна гра-вікторина „Відун” в рамках гри „Сокіл” („Джура”).
Вкотре вікторина викликає величезне зацікавлення інтелектуалів нашого краю. У грі взяли участь 90 роїв старшої та 140 роїв середньої вікової групи з усієї Закарпатської області. Загалом близько 1900 учасників. Організатором гри-вікторини „Відун” виступив відділ національно-патріотичного виховання КЗПО „ПАДІЮН”.
Учасники гри впродовж визначеного часу відповідали в онлайн форматі на питання з історії України за програмою для закладів загальної середньої освіти, військової тематики тощо. Кожен рій міг продемонструвати свої знання, а також підтвердити один з ключових принципів гри „Джура” – доброчесність і шляхетність.
Переможцями і призерами гри-вікторини „Відун” стали учні закладів освіти Рахівської територіальної громади:
Середня вікова група:
третє місце (34 з 36 балів):
рій „Соколята” Рахівського ЗЗСО І-ІІІ ступенів №4;
Старша вікова група:
перше місце (36 з 37 балів):
рій „Воїни добра” Діловецького ЗЗСО І-ІІІ ступенів Рахівської міської ради;
рій „Патріоти” Рахівського ЗЗСО І-ІІІ ступенів №3 Рахівської міської ради;
рій „Січові стрільці” Рахівського ЗЗСО І-ІІІ ступенів №4 Рахівської міської ради.
друге місце (35 з 37 балів):
рій „Перці” Рахівського ЗЗСО І-ІІІ ступенів №2.
Щиро вітаємо переможців і призерів гри-вікторини „Відун”. Велика подяка за участь як роям з досвідом, так і новачкам, котрі лише долучаються до цікавого світу військово-патріотичної гри „Сокіл” („Джура”).
https://www.facebook.com/story.php?story_fbid=1251496679238363&id=100031341286311
▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀