Новини ЗЗСО

▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀

У зв’язку із завершенням 2023/2024 навчального року та початку літніх канікул  з 03.06.2024 року по 20.06.2024 року у закладах загальної середньої освіти Рахівської територіальної громади проводяться організовані пришкільні табори з активним відпочинком школярів у робочі дні, де передбачені рухливі ігри, спортивні змагання, подорожі довкіллям, відвідування музеїв, пізнання рідного краю, інтелектуальні вікторини, проведення лекцій, розповідей на актуальні теми, зустрічей з відомими людьми, ветеранами війни, тощо.

 

В рамках роботи пришкільного табору відпочинку для загонів 1-4 класів було запрошено вихованців гуртка “Театр ляльок” ЦНТДЮТ Рахівської Міської Ради. Проведено три вистави: “Вередій”, “Рукавичка”, “Друзі із біди визволять завжди”. Діти із захопленням дивилися вистави.

Учні здійснили екскурсійну поїздку до м. Яремче, побувавши на всіх відомих туристичних локаціях. Переглянувши попередньо прем’єру «Довбуш» восени, діти захотіли на власні очі подивитися на Скелі Довбуша. Також побували на «Ведмежій горі» (екопарк, вольєрне господарство), водоспад «Пробій» та гуляли містом.

Найдорожчим і найціннішим – час, проведений разом зі шкільним класом.

Учні відвідали озеро Синевір, долину вовків, реабілітаційний центр ведмедів і старе село Колочава. Це був незабутній час, який був наповнений позитивним емоціями, сміхом, іграми і враженнями. Діти захоплювалися краєвидами, плавали на плотині, спостерігали за вовками і ведмедями; годували оленів та верблюдів.

У перерві між екскурсіями, учні смажили сосиски, шашлик, картоплю і маршмелоу. Грали у футбол, волейбол, бадмінтон. Шукали скарби і насолоджуватися цікавими моментами.

Також були залучені до екскурсій та подорожей. Загони 1-4 класів їхали потягом до Географічного Центру Європи та завітали до колиби-музею і еколого-освітнього центру “Центр Європи”. Тут екопросвітниці розповіли учасникам табору про природні і культурні цінності Євроконтиненту.

Одна частина 5-6 класів їздили до Яремчі у парк легенд “Ґедзьо” а інші відвідали Музей бриндзі. Діти дізналися про полонинське вівчарство.

А завдяки віар-окулярам та картинам доповненої реальності, змогли перенестися на полонину і побачити випасання, доїння овечок та виготовлення сиру.

Загони 8 класів мали цікаве дозвілля та еко-пікнік на г. Лиса.

Далі буде…

                           

▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀
З 1 по 31 жовтня у рамках Міжнародного місячника шкільних бібліотек в Костилівському ЗЗСО І-ІІІ ступегів щорічно проводиться Всеукраїнський місячник шкільних бібліотек.
З непохитною вірою в перемогу України та усвідомлення руйнівних наслідків війни цьогорічний Всеукраїнський місячник відбувається під гаслом «Вірю в майбутнє твоє, Україно!»
Для здобувачів освіти в шкільній бібліотеці оформлена книжково – ілюстративна виставка матеріалів на тему: «Моя незламна Україна».
На книжкову подорож до бібліотеки завітали учні 2-Б класу. Другокласники мандрували сторінками книг про Україну, дізналися про державні та народні символи, легенди про рідний край. А ще переглянули відео про найкрасивіші куточки нашої країни.
Учні 4-А класу висловили свою любов до України в малюнках, створили свої яскраві та креативні власні роботи. Тема для малювання «В нашім серці Украіна!»
День української писемності та мови – свято розвитку державної мови. Учні ГПД із задоволенням полюбляють читати книги рідною мовою.
Ми віримо в твоє майно, Україно!
▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀
02.11 учні 11-А з класним керівником Сидора В. Д. провели відкриту виховну годину на тему: “День української писемності та мови”. Метою заходу було: пригадати, як з’явилося письмо у наших предків, хто такий Нестор Літописець, Петро Яцик; розвивати розумові та мовленнєві здібності учнів, їхнє мислення, пам’ять, увагу, спостережливість, кмітливість; виховувати любов до української мови, до рідного краю, повагу до народної мудрості, почуття колективізму, згуртованості, відповідальності за спільну справу.
Захід умовно можна поділити на теоретичну частину (де учні за допомогою повідомлень розповіли про виникнення письма і практичну частину) та конкурсну, які показали знання учнів матеріалу з української мови.
▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀
СТАРТУВАЛА БЛАГОДІЙНА АКЦІЯ у Рахівському ЗЗСО І-ІІІ ступенів №2

ПІДСУМУКИ “ДУНАЙСЬКО-ЕКОЛОГІЧНОГО МАРАФОНУ”

В жовтні, Закарпатською організацією Всеукраїнська екологічна ліга проведений еколого-освітній конкурсу «Дунайсько-Карпатський марафон». В даному проєкті взяли участь три здобувачі освіти Рахівського ЗЗСО І-ІІІ ст.№2.
Маляр Василь, учень 4-Б класу став фіналістом та здобув яскраву перемогу. Юний еколог нагороджений дипломом та цінними подарунками екосумкою, термокружкою.
▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀
Найкращою пам’яттю про П. Яцика в Україні стало щорічне проведення у День української писемності і мови Міжнародного конкурсу знавців української мови імені Петра Яцика. Традиційно, Рахівський ЗЗСО І-ІІІ ступенів №2, бере участь у конкурсі. Учні 3-11 класів змагалися за звання кращого знавця української мови.
▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀
“Роби добро, не чекаючи на винагороду”- життєве кредо Петра Яцика.
Учні закладу освіти взяли активну участь у І етапі ХХІV Міжнародного конкурсу знавців української мови імені Петра Яцика, який має на меті утвердження державного статусу української мови, піднесення її престижу серед молоді, виховання поваги до культури й традицій українського народу.
▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀
СТАРТУВАЛА БЛАГОДІЙНА АКЦІЯ у Рахівському ЗЗСО І-ІІІ ступенів №2
Собаки та коти не ходять до школи, але дуже радіють, коли діти та педагоги дарують їм часточку своєї уваги та турботи.
До Дня захисту тварин, наша школа пропонує долучитись до IV Міжнародного уроку доброти і зробити життя песиків та котиків у притулках трохи щасливішим та ситішим.
Що можна принести для тварин?
– Різноманітний корм і крупу;
– Іграшки та ліки.
Зібрану допомогу буде передано до притулку для тварин або волонтерів нашого регіону.
▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀
ТЕМАТИЧНИЙ ПАТРІОТИЧНО-ВИХОВНИЙ ЗАХІД
“БАБИН ЯР – ТРАГЕДІЯ ЛЮДСТВА НА УКРАЇНСЬКІЙ ЗЕМЛІ”
3 жовтня в Рахівському ЗЗСО І-ІІІ №2 педагогом-організатором Ангер Е.В. проведений патріотично-виховний захід “Бабин Яр – трагедія людства на українській землі” з учнями 9-11 класів.
Бабин Яр завжди наділяє минуле жахами, навіть якщо ви проїжджаєте повз нього. Ця земля стала місцем поховання понад 100 000 людей, які були жертвами нацистського режиму. Серед них були євреї, роми, а також пацієнти київської психіатричної лікарні та інші соціальні групи, які вважалися ворогами нацистського режиму або просто “зайвими”.
▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀
ЗАХОДИ ДО ВСЕУКРАЇНСЬКОГО ДНЯ БІБЛІОТЕК
29 вересня в Рахівському закладі загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів №2 Рахівської міської ради проведено заходи до Всеукраїнського дня бібліотек.
Учитель української мови та літератури Куцин О.С. провела з учнями 5-В класу літературну вікторину «Усна народна творчість». Учні успішно подолали чотири етапи змагань, які виконували із захопленням. Перемогу здобула команда “Найкращі друзі”, учасники якої в підсумку випередили суперників, команду “Гуцули”, на один бал.
Бібліотекар Ткач В.М. та учитель української мови та літератури Никоряк Н.І. провели вікторину-гру “Усна народна творчість” з учнями 5-А та 6-А класу. Пригадали легенди, загадки, пісні, казки рідного краю, на яких в школярів виховується людяність, доброта, повага до людей старшого віку та збереження місцевих традицій.
▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀
Щорічно в першу неділю жовтня в Україні відзначають День працівника освіти. Цього року святкування педагогів Рахівського ЗЗСО І-ІІІ ступенів N4 пройшло в нетрадиційній формі. Колеги та здобувачі освіти взяли участь у командному батлі, де перемогла дружба. Також освітян було запрошено на уроки хімії, акторської майстерності та музики. А поки журі оцінювало старання наших учасників команд, ми завітали в гості до Міністра освіти, роль якого чудово зіграв учень 8 класу Сорич Іванко.Після нагородження переможців всі глядачі переглянули комедійне відео “Один день із життя вчителів Рахівського ЗЗСО І-ІІІ ступенів N4”.І наостанок на свято завітала чарівниця, яка подарувала всім чудовий настрій та амулети на щастя.Отож бажаємо вам, шановні педагоги, щастя без ліку та довгого віку. Дякуємо за щирі серця та безмежну любов.
▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀
Хай літають завжди журавлі,
Колоски видзвонюють налиті,
Ми за те, щоб мир був на землі
Для усіх дітей на цілім світі.
21 вересня у Міжнародний день миру в Рахівському закладі загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів №1 пройшов благодійний ярмарок на підтримку Збройних Сил України. Зібрані кошти (20 829 грн.) було передано волонтеру Сніжані Тулик.
Разом до Перемоги! Все буде Україна! Слава Україні! Слава ЗСУ!

▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀

Традиційно 21 вересня в Україні та в усьому світі відзначають Міжнародний день миру. Сьогодні мир в Україні не є абстрактним поняттям – це усвідомлене бажання усіх українців, адже за мирне небо над головою, за право жити у власній країні без втручання “сусідів” триває боротьба на сході України. А найвищу цінність миру, який є запорукою щасливого життя, сьогодні відчула кожна українська родина.

МИР – це життя, щастя, чисте небо над головою!

МИР – це можливість спокійно навчатися, працювати, любити, поважати один одного!

МИР – це упевненість у завтрашньому дні, у своєму МАЙБУТНЬОМУ!!!

▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀
З нагоди Дня миру в 5-Б класі Рахівського закладу загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів №4 була проведена година спілкування «Мир на землі – радість у родині». Учні розповіли, яке значення для них має мир, виготовили і написали на долоньках що таке “мир” і як важливо за нього боротися. Ми, як ніхто, знаємо ціну миру і ніколи її не забудемо. Нехай всі українські родини возз’єднаються, міста процвітають, а наші нащадки ніколи не дізнаються, як звучить сигнал повітряної тривоги.
▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀
Виховні години у 4-В та 3-Б класах Рахівського ЗЗСО І-ІІІ ступенів №4  на тему ” Україна бажає миру”.
Учні виготовили буклет “Хочемо щоб усі жили в мирі” та символи миру – голубів, на яких написали, що для кожного з них означає МИР.
▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀
Заходи до Дня миру💙💛 в Діловецькому ЗЗСО І-ІІІ ступенів Рахівської територіальної громади 
Цього дня ми маємо нагадати собі про нашу спільну відповідальність у збереженні миру на Землі, про важливість миру як найціннішого дару. Російський агресор атакує Україну з 2014 року. Із лютого 2022 року рашистська орда розпочала широкомасштабний геноцид українського народу на очах усієї світової спільноти. Ракетні удари по всій території України, десятки тисяч жертв серед мирного населення, сотні вбитих дітей, зруйновані школи та лікарні, знищені цілі міста…
Кожен українець мріє про перемогу і якнайшвидше припинення бойових дій, про повернення рідних, близьких, друзів, про мирне небо над головою і світле майбутнє дітей, про загоєння болючих ран у людських серцях і захист від агресорів.
▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀
Рахівські рятувальники разом з офіцером ТГ, працівником ювенальної поліції та начальником служби у справах дітей тергромади провели комплексний урок з безпеки з учнями 5-6 класів Костилівського закладу загальної середньої освіти І-ІІІ ст.
На уроці діти ознайомилися з вибухо небезпечними предметами, почули основні правила пожежної безпеки в побуті та в школі й вимоги щодо користування вогнегасниками.
▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀
Адміністрація Костилівського закладу загальної середньої освіти І-ІІІ ст. щиро дякує учням, батькам та усім, хто долучився до акції «Зустрінемо День знань без квітів». Завдяки усім Вам, ми зібрали для наших Захисників 11020 грн.
Зібрані кошти передані волонтерці Тоні Сметанюк .
Разом до перемоги 🇺🇦
Все буде Україна 💙💛
▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀
На потреби ЗСУ передано Сніжані Тулик 10800 грн, які були зібрані 1 вересня на урочистостях до Дня знань в Рахівському закладі загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів №3 Рахівської міської ради.
Дякуємо батькам, учням, учителям за кожну копійку, за Вашу активну життєву позицію.
Разом до ПЕРЕМОГИ.
 
▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀
6 вересня в Рахівському закладі загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів №1 відбулася творча зустріч учнів 6-х класів з поетесою Ганною Томенюк, уродженкою міста Рахів, яка з 1985 проживає в Ужгороді.
Сподіваємось, що зустріч залишила в дитячих серцях тепло і радість від спілкування з творчою людиною. Ганна Йосипівна Томенюк має талант від Бога: вміння і бажання писати вірші, якими вона оспівує і прославляє свою маленьку Батьківщину – Рахівщину. Її поезія заохочує до праці, вчить бути чуйними, милосердними, прищеплює почуття відповідальності за все, що діється на нашій планеті.
Ганна Томенюк подарувала шкільній бібліотеці збірочку поетичних творів “На перехресті ста вітрів”. І на сьогодні у фонді бібліотеки є чотири збірочки поезій авторки: “Макове зерно”, “Віншунок”, “Свято – це серйозне діло”, ” На перехресті ста вітрів”.
▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀
ТИЖДЕНЬ ФІЗИЧНОЇ КУЛЬТУРИ І СПОРТУ в Рахівському закладі загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів №2
(початкові класи).
8 вересня 2023 року учні 1-Б та 3-Б класів Рахівського ЗЗСО І-ІІІ ступенів №2 провели естафети до дня фізичної культури та спорту!
▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀
Шкільна родина Білинського закладу загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів розпочала цей навчальний рік із благодійної акції під гаслом “Допомагаємо-перемагаємо”, (акцію провели для цивільних людей, які постраждали на Херсонському напрямку).
Не залишаймось осторонь від усіх моментів, в яких можна і треба проявити кращі людські якості, бо навіть одна добра справа може змінити світогляд, суспільство, країну та світ на краще!!!
▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀
8 ВЕРЕСНЯ – МІЖНАРОДНИЙ ДЕНЬ ГРАМОТНОСТІ
День грамотності – один з міжнародних днів, які відзначають у системі ООН. Цей день святкують 8 вересня. Боротьба з неписемністю як і раніше залишається завданням величезного масштабу і складності.
До сьогоднішнього святкування долучилися і учні 11-А та 7-А класів Рахівського ЗЗСО І-ІІІ ст.№2. Старшокласники підготували багато різних оголошень, реклами, які, на їх думку були найбільш неграмотно написані для того, щоб поділитися з молодшими, і таким чином, разом знайти синтаксичні, пунктуаційні, лексичні, орфографічні помилки, які найчасті роблять люди.
Семикласники були вражені такою кількістю неграмотно створених оголошень, вивісок…. Їм з легкістю та гумором вдалося все виправити.
Дякуємо 11-А класу за небайдужість до грамотності в соцмережах. Будемо гідно продовжувати вашу справу і стояти на варті грамотності.
▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀
ТИЖДЕНЬ ФІЗИЧНОЇ КУЛЬТУРИ І СПОРТУ В РАХІВСЬКОМУ ЗАКЛАДІ ЗАГАЛЬНОЇ СЕРЕДНЬОЇ ОСВІТИ І-ІІІ ступенів №2  РОЗПОЧАТО!
6 вересня в Рахівському ЗЗСО І-ІІІ ст. №2 стартував тиждень фізичної культури та спорту. У закладі освіти пройшли змагання з малюкболу (5-6 класи).
   
▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀
Ось і промайнуло літо! У черговий раз школа гостинно відчинила для учнів свої двері і запросила у просторі та затишні класи, щоб набиралися мудрості і знань, щоб наповнювали своє серце любов’ю і добротою, щоб вчилися долати труднощі та впевнено крокувати до своєї мети.
Отож, бажаємо всім успіхів у навчанні та мирного неба. Зі святом Вас!
Рахівський заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів №4 Рахівської міської ради
 
▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀
Кожного року 1 вересня в Україні відзначають День знань. У цей день в усіх школах України лунають “перші дзвоники”, святкова музика, державний гімн України, а також традиційною стала – хвилина мовчання де вшановується памʼять за загиблими. Цього року завдяки нашим Захисникам, навчальний рік розпочато. Наш навчальний заклад зустрів на святковій лінійці учнів 1, 5 та 11 класів, а також запрошених гостів.
Дякуємо ЗСУ 🇺🇦
Віримо в Перемогу 💙💛
Костилівський заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів Рахівської міської ради
       
▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀
Завдяки нашим захисникам, 1 вересня пройшло яскраво та зворушливо.❤️
Для випускників цей навчальний рік буде останнім і вирішальним, він прокладе межу між дитинством і дорослим життям!!!
Хтось сьогодні на урочистість прийшов вперше у своєму житті – це першокласники, які переступили поріг нашої школи, у яких розпочнеться цікаве шкільне життя: перший навчальний рік, перший дзвоник, перший урок, перша вчителька, перша оцінка на шляху до Країни Знань.
А хтось зустрічає дзвоник вдруге в умовах війни!
Проте ми віримо у краще і радіємо, що бачимось на шкільних лінійках.
Наразі дуже велике щастя ходити до школи!
Бо не всі діти в Україні, на жаль, мають таку можливість.
Отож, цінуємо найщасливіші миті безтурботності наших дітей!!!
В рамках акції “Допомога воїнам – замість квітів” було зібрано 14 300 грн. Щиро дякуємо всім!!!
УКРАЇНА ПОНАД УСЕ!!!
Білинський заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів Рахівської територіальної громади
                     
▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀
Вересень щедро сонцем зігрітий,
В школу повсюди сходяться діти.
Квіти барвисті в них у руках,
Вогники щастя ясніють в очах.
В кожного радісна усмішка сяє,
Дзвоником першим їх школа вітає.
Рахівський заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів №1 Рахівської територіальної громади
▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀
Дорога шкільна родино Діловецького ЗЗСО І-ІІІ ступенів Рахівської територіальної громади, щиро вдячні всім за активну участь в акції «Разом до перемоги!» (зібрано 17528 грн для потреб ЗСУ)
Наші юні патріоти, які облаштували блокпост додали 2000 грн. Всі 19528 грн ми передали отцю Володимиру Проданцю, який допомагає годувати наших захисників і захисниць.
Продовжуємо об‘єднувати наші сили задля перемоги! Все буде Україна!!!
▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀
… і осінь молода заходить в двір. Якби ж та осінь принесла нам мир.
Сьогодні наша школа вкотре відчиняє свої двері для найкращих дітей міста – учнів Рахівського закладу загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів №3 Рахівської територіальної громади.
44 першокласників сміливо виступили на лінійці, танцювали, співали та отримали подарунки.
Вітаю всіх з Днем Знань. Нехай 2023-2024 н.р. буде без тривог, без турбот, настане довгоочікуваний мир, небо буде чисте, а думки- світлі.
▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀
ДЕНЬ ЗНАНЬ-2023
в Рахівському закладі загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів №2 Рахівської територіальної громади
Найсвітліша дорога в світі-
Це дорога до знань,до школи.
Пам’ятайте ,любі діти,
Не забудьте цього ніколи.
Ось і промайнуло літо! І знову двері нашої школи радісно відкрились для наших учнів. Перший дзвоник – це завжди хвилююча подія, особливо для наймолодших учнів — першокласників. Цього року для 66-ох першокласників, які переступили поріг нашої школи, розпочнеться цікаве шкільне життя, перший навчальний рік, перший дзвоник, перший урок, перша вчителька, перша оцінка на шляху до Країни Знань. Для одиннадцятикласників цей навчальний рік буде останнім і вирішальним, він прокладе межу між дитинством і дорослим життям.
У рамка Свята у Рахівському ЗЗСО І-ІІІ степенів №2 замість традиційних букетів для вчителів було проведено акцію «Разом до перемоги!» (збір коштів для потреб ЗСУ). Уся шкільна родина учні 1-11 класів, їх батьки, вчителі, зібрали 15380 грн., які буду передані на потреби ЗСУ.
Дякуємо педагогам, батькам і учням за допомогу й патріотичне виховання дітей! Разом – до ПЕРЕМОГИ!
▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀
29 серпня – День пам’яті загиблих захисників України.
Це не єдиний день у році, коли ми згадуємо, віддаємо шану, розповідаємо про тих, хто віддав життя, щоб відстояти Україну, її державність, незалежність і соборність. Але це особливий день, нагода для всіх у суспільстві разом зосередитися на пам’яті, шані і вдячності. Весь колектив Білинського закладу загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів хоче висловити свої щирі співчуття рідним загиблого Захисника Шемоти Василя, завдяки його героїзму, мужності, сміливості ми маємо змогу зустрічати день на українській землі і носити звання УКРАЇНЕЦЬ! На жаль, право бути незалежними необхідно виборювати. Наш героїчний народ пережив не одну війну, на яких було чимало програних битв. Попри це українці залишаються волелюбними, нескореними й хоробрими. Вивчення й аналіз минулого досвіду дасть нам змогу в майбутньому не повторювати помилок. Ми завжди будемо пам’ятати тих ГЕРОЇВ, які поклали своє життя, захищаючи Україну від підступного ворога.
Висловлюємо щирі співчуття родинам загиблих захисників, які втратили у війні з російським окупантом своїх рідних.
Вічна пам’ять загиблим, слава і честь живим захисникам!