Відбувся онлайн-семінар вчителів математики району

21 квітня 2021 року відповідно до плану роботи Рахівського ЦПРПП  відбувся онлайн-семінар районної професійної спільноти вчителів математики на платформі ZOOM з проблеми «Дистанційні засоби навчання на уроках математики та під час підготовки до ЗНО». В онлайн-зустрічі взяли участь 35вчителів математики закладів загальної середньої освіти Рахівського району.

Розпочавши роботу вебінару вчитель математики ЗЗСО І-ІІІ ст. с. Розтоки Богданської сільської ради Павлюк Тетяна у своїй презентації поділилася власним досвідом  роботи на уроках математики та в позаурочний час, досягненнями учнів і онлайн сервісами, які використовує для дистанційного навчання на уроках математики: ZOOM, у Learning Apps, YouTobe. Також учителька наочно продемонструвала  особливості підготовки учнів до  ЗНО з математики на онлайн-блозі «Шлях до математики: кроки успіху»  та гейміфікованій платформі з онлайн-курсами, тестами та вебінарами іLearn.com.

Практичні поради щодо розв’язання та опису завдань  ЗНО з математики  надав Віктор Папарига, голова районної професійної спільноти, вчитель математики Квасівського ЗЗСО І-ІІІ ст. Ясінянської селищної ради Рахівського району.

Завершився вебінар демонстрацією Капустяк Наталією, директором Рахівського  ЦПРПП, онлайн-сервісів та  платформ для підготовки до ЗНО-2021 з математики на онлайн-дошці LinoIt та спільною роботою на ній учасників заходу.

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *