В режимі онлайн відбувся вебінар районної спільноти шкільних бібліотекарів

11 березня 2021 року в режимі онлайн відбувся вебінар районної спільноти шкільних бібліотекарів «Діяльність шкільної бібліотеки в умовах дистанційного навчання (обмін досвідом)» за участю 30 бібліотекарів закладів загальної середньої освіти Рахівського району.
Консультант Рахівського ЦПРПП Олеся Куцин ознайомила та надала практичні поради бібліотекарям щодо використання онлайн-сервісіву Linoit у роботі бібліотеки закладу загальної середньої освіти.
Разом із учасниками зустрічі опрацювали інструктивно-методичні рекомендації щодо замовлення та дозамовлення підручників для учнів 8 та 4 класів.
Із особливостями роботи шкільної бібліотеки в умовах карантину, зокрема розробкою індивідуального плану роботи, що передбачає самоосвітню діяльність, відбір і розміщення навчальних матеріалів для вчителів, рекомендації для учнів, консультації та поради для батьків щодо популяризації книги та читання на період карантину на сайті шкільної бібліотеки та в групі «Професійна» у Фейсбуці, проходження вебінарів, ознайомила консультант Рахівського ЦПРПП.
Шкільні бібліотекарі ділилися власним досвідом роботи в умовах дистанційного навчання. Лайтер Марія Василівна, шкільний бібліотекар Діловецького ЗЗСО І-ІІІ ст., ознайомила присутніх із своїми напрацюваннями та індивідуальним планом роботи. Ворохта Едіта Василівна, шкільний бібліотекар Рахівського ЗЗСО І-ІІІ ст. №4, представила буктрейлер для популяризації нової книги у їхній бібліотеці.
Шкільні бібліотекарі зможуть використати всі матеріали вебінару в організації роботи, зайшовши за посиланням на створену інтерактивну онлайн-дошку Linoit.

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *