Просвітницькі заходи Global Money Week щодо питань фінансової обізнаності населення

Міністерство освіти і науки повідомляє, що за ініціативи Національного банку України з 15-21 березня 2021 року проводиться цикл просвітницьких заходів Global Money Week щодо питань фінансової обізнаності населення України, до участі у яких запрошуються здобувачі загальної середньої освіти.

Global Money Week (Всесвітній тиждень грошей) – це цикл освітніх заходів для дітей та молоді в сфері фінансової обізнаності, що  проводяться з 2012 року в Україні та понад 170 країнах світу з ініціативи Організації економічного співробітництва та розвитку. Цього року Україна увосьме святкуватиме Global Money Week.

Як закладу освіти приєднатися до святкування Global Money Week 2021?

Про участь у міжнародній інформаційній кампанії з підвищення фінансової обізнаності дітей і молоді необхідно попередити заздалегідь, заповнивши до 09 березня 2021 року форму учасника Global Money Week 2021: https://cutt.ly/Rk4RQLx

Передбачено два формати участі в Global Money Week:

  • провести заходи самостійно на базі свого закладу освіти;
  • долучитися разом із школярами до заходів, що організовують інші установи.

Де отримати додаткову інформацію про особливості святкування Global Money Week 2021 в Україні?

Із програмою заходів Національного банку України для школярів і студентів, навчальними матеріалами та ідеями заходів для самостійного святкування Global Money Week 2021 можна ознайомитися на тематичному мікросайті: https://events.bank.gov.ua/gmw2021/

За новинами перебігу інформаційної кампанії Global Money Week 2021 слідкуйте на сторінці Національного банку з фінансової обізнаності у соціальній мережі Facebook – Financial Literacy Ukraine (Фінансова грамотність в Україні).

Як відсвяткувати Global Money Week 2021 у своєму освітньому закладі?

Навчальні матеріали для проведення заходів із фінансової обізнаності можна завантажити з тематичного мікросайту: https://events.bank.gov.ua/gmw2021/.

Також учасники Global Money Week 2021 зможуть взяти участь у вебінарах Національного банку України на фінансову тематику для школярів і студентів за допомогою онлайн-платформи «Zoom», у флешмобах «Як ми святкуємо Global Money Week 2021?» і «Танцюй, як Манімен!» у соціальних мережах, у вікторинах на сторінці Музею грошей НБУ в Instagram.

Про результати проведених заходів, присвячених Global Money Week, представники закладів освіти мають повідомити Національний банк України до 02 квітня 2021 року, заповнивши спеціальну форму звітності на сайті https://events.bank.gov.ua/gmw2021/, або за посиланням: https://cutt.ly/zk4Tl3b.

Найініціативніші учасники будуть відзначені призами й потраплять до рейтингів Топ-10 найактивніших шкіл/найактивніших закладів вищої освіти під час Global Money Week 2021 в Україні.

До кого звертатися в разі виникнення запитань? Відповідальна особа з питань проведення інформаційної кампанії Global Money Week 2021 в Україні – головний експерт управління зв’язків із громадськістю та фінансової обізнаності Національного банку України Олена Тригуб, моб. (067) 255-44-68, Email: olena.tryhub@bank.gov.ua.

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.