Нове шкільне харчування: перші кроки до змін

Питання організації харчування учнів є одним з найважливіших із-поміж освітянських питань, які щоденно доводиться вирішувати керівникам у закладах загальної середньої освіти Рахівського району. На часі –  зміна системи та організація здорового харчування у шкільних їдальнях.

11 лютого 2020 року з ініціативи голови Рахівської районної держадміністрації  В.Медвідя за участі представників громадської організації “Нове Ясіня” в особі Н.Шітив та начальника відділу освіти О.Севч відбулася нарада-семінар «Нове шкільне харчування: перші кроки до змін» з підприємцями, які здійснюють харчування у закладах загальної середньої освіти району.

Серед основних питань, які обговорювалися –  осучаснення харчування школярів. Детально опрацювавши кулінарні рецепти і авторську рецептуру страв Євгена Клопотенка, усі разом обирали такі, за якими готуватимуть страви для учнів шкіл.

  За результатами дискусії одностайно вирішили, що вже з початку весни урізноманітниться асортимент страв. Дітям пропонуватимуть на вибір салати, перші та другі страви приготовлені за рецептами «Збірника рецептур страв для харчування дітей шкільного віку в організованих освітніх та оздоровчих закладах” Є.Клопотенка, у яких поєднуватимуться різні корисні для здоров’я продукти.

Для пілотних проєктів було визначено три школи району, а саме: Ясінянська ЗОШ І-ІІІ ст. № 2, Рахівська ЗОШ І-ІІІ ст. № 1 та Великобичківську ЗОШ І-ІІІ ст. № 1.

«Ми робимо перші кроки до зміни якості харчування. Очікуємо на розуміння та підтримку батьківської громадськості.   Віримо, що спільними зусиллями зможемо організувати здорове шкільне харчування», – зазначив голова райдержадміністрації.

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *