Визначено переможця І (районного) етапу конкурсу авторських програм практичних психологів і соціальних педагогів у номінації “ Корекційно-розвиткові програми ”

Відповідно до наказу відділу освіти, молоді та спорту Рахівської районної державної адміністрації від 10.09.2019 №76 «Про проведення І етапу Всеукраїнського конкурсу авторських програм практичних психологів і соціальних педагогів «Нові технології у новій школі» у номінації «Корекційно-розвиткові програми» та з метою підвищення професійного рівня і розвитку творчого потенціалу фахівців психологічної служби у системі освіти у листопаді було проведено І (районний) етап Всеукраїнського конкурсу.

     На конкурс було представлено 3 програми: «Корекція розвитку когнітивної та емоційно-вольової сфери» Гафіяк Я.М., практичного психолога Ясінянської ЗОШ І-ІІІ ст. №1, «Розвиток пізнавальних процесів» Мельничук М.Д., соціального педагога Кобилецько-Полянської ЗОШ І-ІІІ ст., «Психологія спілкування учнів 2-го класу НУШ» Лети Г.О., практичного психолога Кобилецько-Полянської ЗОШ І-ІІІ ст.

Програми спрямовані на корекцію когнітивної та емоційно-вольової сфери, розвиток пізнавальних процесів, розвиток та корекцію мисленнєвої діяльності, формування психологічних знань, розв’язання актуальних психологічних проблем, створення сприятливих умов для розвитку особистості здобувачів освіти, подолання труднощів у навчанні, вихованні та соціалізації, відхилень у розвитку та поведінці, підвищення рівня психологічної культури і психологічної компетентності учасників освітнього процесу.

За рішенням журі переможцем І (районного) епапу конкурсу стала корекційно-розвиткова програма «Корекція розвитку когнітивної та емоційно-вольової сфери» Гафіяк Я.М., практичного психолога Ясінянської ЗОШ І-ІІІ ст. №1.

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *