Перемога на обласному конкурсі «Захисники України: історія і сьогодення»

30 листопада, напередодні Дня Збройних сил України,  у Закарпатському обласному палаці дитячої та юнацької творчості „ПАДІЮН” відбулося нагородження переможців обласного конкурсу літературних творів, творів образотворчого мистецтва та фоторобіт „Захисники України: історія та сьогодення”. Учні 5 – 10 класів закладів загальної середньої та позашкільної освіти змагалися у чотирьох номінаціях: „Лист”, „Вірш”, „Малюнок”,  „Фоторобота”. Як було відзначено на сцені, роботи учасників та переможців – це прямі, щирі зізнання, загострене почуття відповідальності, усвідомлення важливості вивчення уроків історії та нинішнього часу.

На обласне свято були запрошені школярі, учасники обласного етапу, їх педагоги, ветерани війни та учасники бойових дій на Сході України, зокрема Іван Удут, голова громадської організації „Ліга ветеранів АТО та бойових дій „Карпатська земля”, Микола Марчишак, голова громадської організації „Спілка учасників бойових дій „Об’єднані війною”. Почесними гостями свята були Віра та Каміла Покидченки – мама і донька воїна з м.Мукачева, який загинув 5 грудня 2016 року в районі Опитного.

4 переможці районного та учасники обласного етапів конкурсу зі своїми керівниками також взяли участь у підсумковому святі в м.Ужгороді.

Пишаємося, що на обласній сцені голова журі конкурсу Ганна Сопкова та заступник голови обласної державної адміністрації Ольга Травіна вітали Ванессу Жадані, ученицю Лужанської ЗОШ І-ІІІ ст., яка отримала диплом переможця та премію департаменту освіти і науки облдержадміністрації обласного етапу конкурсу у розмірі 3 тис.грн. за І місце у номінації «Вірш», щиро, емоційно, чуттєво прочитала свою «Мамину молитву» зі сцени. Вітаємо нашу тендітну переможницю та її керівника – вчителя української мови та літератури Піцуру Тетяну Петрівну, яка за розвиток творчих здібностей школярів, виховання патріотизму нагороджена грамотою департаменту освіти і науки Закарпатської ОДА.

Яскраві вокальні й танцювальні тематичні номери від вихованців „ПАДІЮНу” підсилювали емоційне й змістове наповнення свята, не залишили байдужим жодного глядача. А у фойє позашкільного закладу можна було ознайомитися з малюнками та фото учасників ІІІ етапу конкурсу, роботами переможців конкурсу, зібраними у рукописний альманах.

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.