Танець-це рух, а рух-це життя

Згідно плану роботи районного методичного кабінету відділу освіти, молоді та спорту Рахівської райдержадміністрації та плану роботи Рахівського РБДЮТ 19 листопада 2019 року Рахівським районним будинком дитячої та юнацької творчості проведений районний семінар керівників гуртків  з хореографічного напряму роботи. Ясіня гостинно зустріло керівників гуртків естетичного напряму роботи та гостей. Мета семінару: підвищення творчої майстерності керівників гуртків, реалізація компетентнісно орієнтованого навчання на заняттях з хореографії, пропаганда передового педагогічного досвіду та самореалізація педагога-позашкільника, як важливої складової його творчої діяльності.

Томащук Володимир Михайлович,  директор Рахівського РБДЮТ привітав всіх учасників районного семінару та звернувся зі вступним словом до присутніх, ознайомивши їх з планом заходу та шляхами його реалізації.

Бех Ганна Юріївна, керівник гуртка «Сучасна хореографія»  продемонструвала фрагмент творчого заняття з молодшою віковою групою з теми «Розучування елементів з гімнастики та акробатики», на якому педагоги ознайомились з особливостями виконання елементів, їх влив на розвиток і формування фізичних якостей учнів та використання в танцювальних композиція.

Соловйова Д.І. провела відкрите заняття з старшою віковою групою на тему «Основи класичної хореографії» на якому презентувала учасникам семінару систему варіативних «класичних» методів навчання, які урізноманітнюють форми підготовки учнів на заняттях та сприяють не лише відтворенню матеріалу, а й творчій його інтерпретації.

Під час підведення підсумків учасники семінару та методист Рахівського РБДЮТ Мамедова Олена Агвердіївна відзначили оригінальність проведення заходів, ступінь деталізації проведених занять, раціональність використаного часу, відповідність методів меті, змісту, формі та засобам навчання та культуру спілкування керівників гуртків та учнів. Присутні педагоги обговорили питання подальшого застосування в своїй діяльності методів та форм роботи, які використовувались на даному семінарі.

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *