Списки учасників всеукраїнського конкурсу “Учитель року-2020” (Рахівський район)

Повідомляємо, що на сайті МОН України розміщено списки учасників конкурсу «Учитель року – 2020» за номінаціями, які можна завантажити ТУТ.

  Номінація “Початкова  освіта”  
     
1 Бережник Наталія Юріївна Водицька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів N1 Рахівської районної ради Закарпатської області
2 Бойко Тетяна Михайлівна Рахівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №4
3 Врбата Леся Ярославівна Діловецька ЗОШ I-III ступенів Рахівської районної ради Закарпатської області
4 Гречка  Леся  Василівна Рахівська загальноосвітня школа І-ІІІ ст.№1
5 Грицак Людмила Іванівна Росішківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів
6 Дем’ян Ірина Петрівна Лугівська загальноосвітня школа I-III ступенів Рахівської районної ради Закарпатської області
7 Дребіт Любомира Олексіївна Лужанська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Рахівської районної ради Закарпатської області
8 Коперльос Світлана Йосипівна Великобичківська ЗОШ І-ІІІ ступенів №1
9 Личковська Марія Олексіївна Розтоківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів
10 Молнар Тетяна Михайлівна Білинська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Рахівської районної ради Закарпатської області
11 Охват Тетяна Федорівна Косівсько-Полянська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №1
12 Репарюк Світлана Дмитрівна Рахівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №3
13 Талайло Ганна Юріївна Стримбівська загальноосвітня школа І – ІІІ ступенів
14 Шеп’юк Олена Іванівна Лазещинська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Рахівської районної ради Закарпатської області
15 Микуляк Тетяна Павлівна Косівсько – Полянська ЗОШ І-ІІ ст. №2
16 Пукман Ольга Іванівна Верхньоводянська ЗОШ І-ІІІ ступенів №1
17 Бернар Богдана Василівна Великобичківський ліцей Рахівської районної ради
     
  Номінація “Хімія”  
     
1 Гадар Владислав Степанович Квасівська загальноосвітня школа I-III ступенів, Рахівської районної ради Закарпатської області
2 Гайналь Леся Романівна Великобичківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №1
3 Катеринюк Володимир Васильович Рахівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 1 Рахівської районної ради Закарпатської області
4 Козел Степан Степанович Рахівська загальноосвітня школа I-III ступенів №2
5 Підмалівська Іванна Миколаївна Костилівська ЗОШ І-ІІІст.
6 Шіман Сорін Юрійович Білоцерківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Рахівської районної ради Закарпатської області
7 Йосипчук Марія Миколаївна Річанська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Рахівської районної ради Закарпатської області
8 Олійник Мар’яна Юріївна Лазещинська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Рахівської районної ради Закарпатської області
     
  Номінація “Історія”  
     
1 Андращук Марина Дмитрівна Квасівська загальноосвітня школа I-III ступенів, Рахівської районної ради Закарпатської області
2 Бернар Наталія Василівна Великобичківська ЗОШ І-ІІІ ст. №1
3 Брана Микола Миколайович Богданська ЗОШ
4 Варга Мар`яна Миколаївна Лужанська ЗОШ І-ІІІ ступенів
5 Козурак Галина Петрівна Рахівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №3
6 Кушнірюк Андріяна Василівна Кобилецько-Полянська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів
7 Мочернак Руслан Іванович Чорнотисянська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Рахівської районної ради Закарпатської області
8 Осієвський Віталій Вікторович Водицька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів N1 Рахівської районної ради Закарпатської області
9 Палкуш Валерій Юрійович Водицька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №1 Рахівської районної ради Закарпатської області
10 Попович Людмила Вікторівна Косівсько-Полянська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №1
11 Тучкова Оксана Михайлівна Великобичківська загальноосвітня школа І-ІІ ступенів №3 Рахівської районної державної адміністрації
12 Шеф Віта Федорівна Діловецька ЗОШ І-ІІІ ступенів Рахівської районної ради Закарпатської області
13 Богуславець Мар’яна Миколаївна Великобичківський ліцей Рахівської районної ради
14 Борка Надія Василівна Річанська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Рахівської районної ради Закарпатської області
15 Кокіш Олеся Василівна Видричанська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Рахівської районної ради  Закарптської області
16 Кравчук Оксана Григорівна Косівсько – Полянська ЗОШ І-ІІ ст. №2
     
  Номінація “Образотворче мистецтво”  
     
1 Архіпова Мар’яна Іванівна Ясінянська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №2
2 Євіцький Іван Іванович Діловецька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Рахівської районної ради Закарпатської області
3 Козурак Михайло Іванович Рахівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №4 Рахівської районної ради Закарпатської області
4 Костюк Іванна Іванівна Чорнотисянська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Рахівської районної ради Закарпатської області
5 Тафійчук Вікторія Юріївна Кобилецько-Полянська ЗОШ І-ІІІ ступенів Рахівської районної ради Закарпатської області
     
  Номінація “Зарубіжна література”  
     
1 Марусяк Мар’яна Степанівна Чорнотисянська загальноосвітня школа I-III ступенів Рахівської районної ради Закарпатської області
2 Мікле Ганна Тіборівна Діловецька ЗОШ І-ІІІ ступенів Рахівської районної ради Закарпатської області
3 Павлюк Мар’яна Павлівна Росішківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів
4 Сойка Ольга Іванівна Рахівська загальоноосвітня школа І – ІІІ ступенів №1Рахівської районної ради Закарпатської области
5 Табахар Людмила Миколаївна Кобилецько-Полянська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Рахівської районної ради Закарпатської області
6 Халудило Жана Павлівна Великобичківська загальноосвітня школа І -ІІ ступенів №3
7 Чейпеш Вікторія Іванівна Ясінянська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №2
8 Янчіюк Світлана Василівна Квасівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Рахівської районної ради Закарпатської області
9 Воронюк Марія Іванівна Косівсько – Полянська ЗОШ І-ІІ ст. №2

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.