Рахівська ЗОШ І-ІІІ ст. №1 стала учасником проекту Британської ради в Україні “Школа як осередок соціальної згуртованості та стійкості в громаді”

Після подачі он-лайн заявки Рахівська ЗОШ І-ІІІ ст. №1 стала однією з десяти відібраних шкіл  Закарпатської області для участі у проекті  Британської Ради  “Школа як осередок соціальної згуртованості та стійкості в громаді”, який буде втілений у період з червня 2019 року по лютий 2020 рок у партнерстві з Міністерством освіти і науки України та фінансової підтримки Посольства Великої Британії в Україні. 
         Цей проект є частиною програм, якими Британська Рада прагне підтримати реформу середньої освіти “Нова українська школа”.

        Мета проекту підтримати спроможність шкіл у Закарпатській, Донецькій та Луганській областях ефективно вести освітній процес та розвивати у молоді уміння та ентузіазм у сфері соціальної активності, що сприятиме зростанню соціальної згуртованості та стійкості, а також покращенню залученості молоді до суспільного життя громад. Учасниками проекту стануть 4000 учнів та 400 вчителів із 10 загальноосвітніх шкіл Закарпатської області та 30 загальноосвітніх шкіл Донецької та Луганської областей.  

         Проект передбачає:  

 • започаткування у школах позакласного навчального середовища “Learning Hub”; 
 • залучення молоді до навчання у хабах з метою сприяння набуття впевненості у спілкуванні англійською мовою та розвитку критичного мислення; вмінь ефективної комунікацій, ведення діалогу і дебатів тощо;  
 • вдосконалення професійної майстерності вчителів; 
 • об’єднання груп активних громадян навколо шкіл-учасниць та втілення ними проектів соціальної дії.  

        Цільова аудиторія: 

 • керівники і вчителі шкіл; 
 • учні і батьки; 
 • соціально -активні і зацікавлені  мешканці громади

       Проект “Школа як осередок соціальної згуртованості та стійкості в громаді” складається із 3 напрямків: “Learning Hub”, «Підвищення кваліфікації вчителів», «Активні Громадяни».
       Передбачається, що кожна школа-учасниця бере участь у всіх напрямках і всіх заходах проекту.  

      Проект втілюється у партнерстві та співпраці зі школами-учасницями. Проект передбачає наступні вимоги до потенційних шкіл-учасниць: 

 • Готовність співпрацювати з іншими школами у громаді (селі/місті/районі), або бути готовими до налагодження та підтримки партнерської співпраці з іншими школами.  
 • Наявність  просторої кімнати з меблевим оснащенням для навчальних матеріалів для облаштування “Learning Hub” як відкритого навчального простору.  
 • Визначити хто з вчителів англійської мови буде очолювати роботу “Learning Hub”.  
 • Забезпечення  участі вчителів у якості тренерів та фасилітаторів тренінгових програм, які зазначені у Структурі проекту. 
 • Адміністративна всебічну підтримка  учителів учасників проекту та  дотримання плану заходів  проведення заходів у рамках діяльності “Learning Hub” та  програми “Активні Громадяни” в тому числі у позакласний час із залученням учнів та громади школи. 

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *