Перемога на конкурсі «Стежками Каменяра»

25 травня 2019 року в місті Києві на фестивалі «КРАЇНА ФРАНКІАНА» головною подією стала урочиста церемонія нагородження переможців Всеукраїнського учнівського літературно-мистецького конкурсу «Стежками Каменяра», який було організовано Міжнародним фондом Івана Франка, Міністерством освіти і науки України, Інститутом модернізації змісту освіти, громадською організацією «Львівське товариство» у місті Києві та Львівським національним університетом ім.Івана Франка. Це щорічний захід, який має на меті посилити творчу мотивацію у вивченні учнями закладів загальної середньої освіти творчості Івана Франка через створення творів у різних жанрах.

Надзвичайно приємно, що із 1756 робіт школярів віком від 6 до 16 років ІІ місце в номінації «Проза» виборола Чаус Марія із Великобичківської ЗОШ І-ІІІ ст. №1 (керівник Чаус Олеся Миколаївна), яка своїм твором долучилася до популяризації та збереження національної культурної спадщини, розвитку міжкультурного діалогу та промоції творчої спадщини І. Франка, представивши не лише високогірну Рахівщину, а й цілу багатонаціональну та талановиту Срібну Землю.

Організатори конкурси зазначають, що найактивнішими були школярі зі сходу України, а найбільше робіт надійшло у номінації “Ілюстрації до творів І.Франка”.

Щиро вітаємо переможця і бажаємо незламного духу творчості і надалі, досягнути ще більших вершин словесного мистецтва.

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *