Відбулася чергова нарада директорів

29 травня 2019 року у великому залі Рахівської райдержадміністрації відбулася чергова нарада з керівниками закладів загальної середньої та позашкільної освіти, працівниками відділу освіти та районного методичного кабінету, якою керувала начальник  О.Севч.

Очільниця ознайомила керівників з порядком їх звітування та організованого закінчення 2018-2019 навчального року та проведенням державної підсумкової атестації. Основна увага зосереджувалася на нормативно-правових документах, що регламентують порядок закінчення навчального року, особливостях проведення державної підсумкової атестації учнів 4-х, 9-х, 11-х класів, нагородженні учнів закладів загальної середньої освіти. На нараді було звернуто увагу директорів шкіл на неухильне забезпечення прозорості та інформаційної відкритості закладів освіти, відповідно до статті 30 Закону України «Про освіту».

Про  підсумки атестації педагогічних працівників у 2018-2019 навчальному році перед присутніми виступила завідувач РМК відділу освіти, молоді та спорту Рахівської райдержадміністрації  Н.Капустяк .

Про організацію та проведення оздоровлення та відпочинку учнів влітку 2019 року доповідала заступник начальника відділу освіти, молоді та спорту Н.Ворохта.

За результатами проведеної наради керівники отримали відповідні протокольні доручення.

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *