В Києві відбувся тренінг уповноважених працівників ІТС “ДІСО”

14 травня 2019 року у м. Київ на базі Національного еколого-натуралістичного центру учнівської молоді  Інститутом освітньої аналітики Міністерства освіти і науки України проведено навчання уповноважених працівників   основам роботи з модернізованою інформаційно-телекомунікаційною системою “ДІСО”. Закарпаття на заході  представляли Луцович Оксана, головний спеціаліст департаменту освіти і науки Закарпатської облдержадміністрації, Шляхта Наталія, головний спеціаліст управління освіти Ужгородської міської ради та Капустяк Наталія, завідувач РМК відділу освіти, молоді та спорту Рахівської райдержадміністрації.

Відкрив тренінг Сергій Лондор, директор Інституту освітньої аналітики. Модератор тренінгу Андрій Литвинчук, заступник директора Інституту освітньої аналітики, розповів присутнім про особливості створення, впровадження та використання проекту ІТС “Державна інформаційна система освіти”.

Продовжили захід партнер компанії CIVITТA Сергій Корнелюк та аналітики Анастасія Пономаренко і Ірина Мельник. Вони  провели з присутніми тренінг щодо створення та редагування профілю нового користувача, створення та подавання форм ДІСО, інструментами аналізу даних в Metabase (запити, фільтрування, сортування, експорт) та практичні заняття із створення і заповнення форм “ДІСО”.

Завершила роботу тренінгу сесія запитань і відповідей та ознайомча екскурсія територією Національного еколого-натуралістичного центру учнівської молоді.

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *