Виховання сучасного випускника на засадах НУШ та Стратегії національно-патріотичного виховання

21 березня 2019 року на базі Рахівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №1 відбувся семінар заступників директорів з виховної роботи на тему «Виховання сучасного випускника на засадах НУШ та Стратегії національно-патріотичного виховання».

Після офіційних привітань та оголошення методистом РМК Федосенко Т.М. порядку денного і об’єднання в три тематичні групи, учасники ознайомилися із новими формами виховної роботи: пошуково-дослідницьким проектом, круглим столом, колективним творчим спілкуванням.

Перша група відвідала захід класного керівника 5-А класу Слюсарчук С.В. на тему «Дорогами Гуцульщини», на якому учні презентували результати своєї пошукової роботи, що стосувалася опису традиційних страв, одягу, звичаїв нашого краю;

друга група побула на годині спілкування в 11 класі, яку підготували учні  під керівництвом класного керівника та вчителя історії Катеринюк О.М. у формі круглого столу “Знаменні дати в історії України: 80-річчя Карпатської України та 100-річчя Гуцульської республіки” за участю  історика та краєзнавця Миколи Івановича Ткача;

третя група мала можливість бути учасниками колективного творчого спілкування учнів 7-А класу класного  керівника Альперіної Н.Д. на тему «Моделюємо майбутнє».

Всі учасники активно взяли участь у тренінговому занятті «Покоління Z», яке провела класний керівник 9-В класу Турок О.С.

Після циклу виховних заходів учасникам запропонували взяти активну участь у флешмобі з елементами квесту під назвою «Діти. Україна. Майбутнє» та долучитися до створення під керівництвом вчителя образотворчого мистецтва Ворохти М.М. певного елементу художньої експозиції в коридорі школи.

Також активістами учнівського самоврядування разом із педагогом-організатором школи Глущук М.М. було проведено ІТ-ярмарок «Від минулого до майбутнього», під час якого школярі висвітлили результати своїх проектів про історію Закарпаття, найвищі вершини Чорногірського масиву, фестивалі Рахівщини, еко-проекти по сортуванню побутового сміття, нові комп’ютерні технології, стан захисту прав тварин. Теми і зміст проектів засвідчили високий рівень громадянської свідомості старшокласників.

Завершальним акордам став виступ заступника директора з виховної роботи Шмиг М.В., яка яскраво презентувала всю палітру напрямків і форм виховної роботи школи.

Приємним сюрпризом стало музичне привітання, яке підготував для учасників семінару хор учителів школи.

На підсумковому обговоренні учасники семінару обмінялися враженнями та високо оцінили рівень організованості виховного процесу, педагогічну майстерність та особистий внесок кожного педагога у створення сприятливого середовища для гармонійного розвитку молодого покоління українських патріотів.

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *