Визначено переможців ІІ обласного етапу Всеукраїнського конкурсу майстерності педагогічних працівників позашкільних навчальних закладів “Джерело творчості” у номінації “Керівник гуртка – 2019”

Всеукраїнський конкурс майстерності педагогічних працівників позашкільних навчальних закладів “Джерело творчості” відбувається вже у чотирнадцяте та сприяє підвищенню престижності педагогічної професії, популяризації здобутків і поширенню кращого досвіду роботи, новітніх методик та прогресивних форм роботи педагогічних працівників закладів позашкільної освіти України.

Цьогоріч конкурс зібрав креативних педагогів-позашкільників краю за такими напрямами: «Керівники гуртків еколого-натуралістичного напряму» (аграрний: рослинницький та тваринницький профілі), «Керівники гуртків художньо-естетичного напряму» (образотворче мистецтво), «Керівники гуртків та секцій дослідницько-експериментального напряму» (наукові відділення «Науки про Землю» (секції «Географія та ландшафтознавство», «Геологія, геохімія та мінералогія», «Кліматологія та метеорологія», «Гідрологія»), «Керівники гуртків туристсько-краєзнавчого напряму» (туристсько-краєзнавчий та туристсько-спортивні профілі), «Керівники гуртків військово-патріотичного напряму».

Наш район на конкурсі з творчими доробками та презентацією власного досвіду у номінації «Керівники гуртків художньо-естетичного напряму» представляли керівники гуртків образотворчого мистецтва Ворохта Михайло Михайлович (Рахівський районний будинок дитячої та юнацької творчості) і Ворохта Леся Ярославівна (Рахівський районний центр науково-технічної творчості), у номінації «Керівники гуртків та секцій дослідницько-експериментального напряму» керівник гуртка геології, геохімії та мінералогії Шмиг Василь Васильович (Рахівський районний центр науково-технічної творчості) .

Педагоги показали високий рівень фахової майстерності, продемонструвавши використання інноваційних підходів у роботі на забезпечення формування інтелектуальної особистості гуртківця та підготували конкурсні матеріали на високому науковому та методичному рівні з використанням оптимальних методик, форм, методів, моделі організації навчально-виховної роботи.

У підсумку Ворохта М.М. та Шмиг В.В. стали переможцями, виборовши І місця на обласному етапі конкурсу, а Ворохта Л.Я.-ІІІ місце.

Приємно, що заклади позашкільної освіти району  мають яскравий приклад освітянин-позашкільників, які працюють творчо, креативно, мають цікаві знахідки. Проте основні нагороди вони уже здобули – це любов і віру  вихованців, які приходять на заняття, щоб вчитися, творити і робити світ кращим.

Бажаємо Ворохті Михайло Михайловичу та Шмигу Василю Васильовичу успішно  виступити і на всеукраїнському рівні.

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *