Педагоги-організатори району створили свій портрет і не тільки…

Досвід приходить не зразу, його набувають з роками. Особливо вагоме значення він має у діяльності педагога-організатора. Адже від того, як він може використати методи і прийоми, залежить ефективність виховного процесу, результатом якого є особистість з високою національною і громадською свідомістю, що володіє життєвими компетентностями в найголовніших сферах людського життя, майбутній учасник розбудови суспільства.

З метою активізації творчого пошуку, розвитку стратегічного, корпоративного, інноваційного мислення педагогів-організаторів, згуртування всіх учасників освітнього процесу на базі Рахівської ЗОШ І-ІІІ ступенів № 2 методистом РМК відділу освіти, молоді та спорту райдержадміністрації Т.М. Федосенко було проведено тренінг на тему «Імідж сучасного педагога-організатора».

У формі гри учасники тренінгу відзначили, що  педагогів-організаторів об`єднує не тільки школа, а й любов до дітей, прагнення до змін, мрії про краще майбутнє, цілеспрямованість, творчість, патріотизм. Окремі інтерактивні вправи дали змогу визначити сильні і слабкі сторони педагога-організатора та покрокові шляхи подолання слабких сторін.

На завершення учасники тренінгу склали портрет сучасного педагога. Це успішний, креативний, наполегливий, вимогливий до себе і добрий до дітей, оптимістичний вихователь, що усвідомлює особисту відповідальність за розвиток особистості учня. А притча «Морські зірки» вдало підкреслила значущу роль педагога-організатора в учнівському колективі і безпосередньо в школі. Педагог є тим, хто першим готовий змінити  світ. Коли всі навколо кажуть, що нічого змінити не можна, він продовжує «сіяти розумне, добре, вічне».

Пам’ятаймо це і для того, щоб змінити щось на краще у цілому світі, адже інколи саме нам потрібно зробити перший крок.

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *