В області нагородили переможців обласного етапу Всеукраїнського конкурсу „Учитель року – 2019”

22 лютого в Закарпатському обласному палаці дитячої та юнацької творчості „ПАДІЮН” відбулося нагородження переможців та лауреатів другого (регіонального) туру всеукраїнського конкурсу „Учитель року – 2019”.
У 2019 році 127 закарпатських педагогів виборювали право називатися найкращим у номінаціях „Вчитель інклюзивного навчання”, „Географія”, „Захист Вітчизни”, „Основи здоров’я”, „Французька мова”. Учасниками другого (регіонального) туру стали 43, серед яких у кожній із номінацій визначено було п’ятірку, а відтак – переможців.
Відповідальні за розвиток нової генерації мислителів, шукачі нових підходів у навчанні до учнів, що є поколінням ґаджетів та андроїдів, люди, інтелект і творчість яких відгукуються у серцях дітей, – такими перед членами фахового журі постали учасники конкурсу. Обирати кращих серед кращих – справа нелегка. Адже головними, справжніми, суддями є наші учні, і професія вчителя – це вічний екзамен на фахову майстерність, на щирість душі і щедрість долонь.  Приємно відзначити, що всі троє учасників фінального всеукраїнського конкурсу „Учитель року – 2019” з нашого району  здобули призові місця, зокрема:

І місце – Маріонда Галина Павлівна, учитель географії Рахівської загальноосвітньої школи І – ІІІ ступенів № 4 Рахівської районної ради Закарпатської області у номінації “Географія”

ІІ місце – Катеринюк Володимир Васильович, учитель предмета „Захист Вітчизни” та хімії Рахівської загальноосвітньої школи І – ІІІ ступенів № 1 Рахівської районної ради Закарпатської області у номінації “Захист Вітчизни”

ІІІ місце – Муханюк Ганна Іванівна, учитель французької мови Лазещинської загальноосвітньої школи І – ІІІ ступенів Рахівської районної ради Закарпатської області у номінації “Французька мова”

Вітаємо Вас шановні колеги і пишаємося Вашими досягненнями!!!!

За матеріалами сайту Департаменту освіти і науки Закарпатської ОДА

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *