Відзначили найкращих освітян

 

 

У  всі часи існування людства образ учителя асоціюється з людиною, що несе вогник знань, радість відкриття нового, повсякденну готовність до самопожертви в ім’я високої ідеї. Тільки той педагог залишає частку себе в дітях, хто, не шкодуючи сил, творчої наснаги, таланту, вкладає в душі вихованців найбільші скарби – душевність, людяність, порядність.

У першу неділю жовтня педагогічна громадськість відзначає своє професійне свято – День працівників освіти.

Делегація освітян району взяла участь у обласних заходах із нагоди свята. Відкриваючи його, Ганна Сопкова, директор департаменту освіти і науки обласної державної адміністрації, вкотре наголосила, що на Закарпатті живуть найкращі діти, а виховують і вчать їх найкращі вчителі, які заслуговують на гідну оцінку результатів своєї роботи та повагу, найщиріші слова подяки від своїх вихованців.

Вітали педагогів Закарпаття керівники області Ярослав Галас, виконуючий обов’язки голови Закарпатської облдержадміністрації, та Михайло Рівіс, голова Закарпатської обласної ради. Серед нагороджених на сцені були й наші освітяни: Оксана Севч, начальник відділу освіти, молоді та спорту, нагороджена нагрудним знаком «Василь Сухомлинський», та Тетяна Піцура, вчитель української мови і літератури Лужанської ЗОШ І-ІІІ ст., переможець обласного етапу конкурсу «Учитель року-2018» – обласною педагогічною премією ім. Августина Волошина.

У рамках святкування яскраві концертні номери присутнім подарували у тандемі зі своїми наставниками вихованці „ПАДІЮНу” і танцювальний колектив „Чарівні чобіточки” Виноградівського районного центру позашкільної роботи.

           5 жовтня у великому залі районної державної адміністрації відомчими та районними нагородами відзначили і кращих педагогів району та привітали з професійним святом велику освітянську спільноту району. На сьогодні це близько 1922 вчителів ЗЗСО, вихователів ЗДО, керівників гуртків ЗПО, 13 588 учнів, які здобувають освіту в 39 закладах загальної середньої освіти,  це 8259 дітей дошкільного віку, які відвідують 34 заклади дошкільної освіти та 3018 вихованців, які розвивають свої здібності у 3-х закладах позашкільної освіти.

Розпочалося свято з виступу вокального ансамблю вчителів музичного мистецтва району «Освітяночка» під керівництвом методиста РМК відділу освіти, молоді та спорту Тібора Ціглера.

Після короткого сценічного прологу за участі школярів закладів освіти району, до присутніх звернулася начальник відділу освіти, молоді та спорту Рахівської районної державної адміністрації Оксана Севч і запропонувала вшанувати хвилиною мовчання загиблих в АТО. У вітальному слові, звертаючись до вчителів, вона зауважила: «Ваша професія – одна з найблагородніших. Вона об’єднує людей щирих помислів, сердець, почуттів і навіть самопожертви. Ви прищеплюєте своїм вихованцям любов до знань, сієте в їх серцях зерно прекрасного, світлого, вічного, відкриваєте складний духовний світ буття, даєте мудрі поради. Тож прийміть щиру вдячність за високе служіння обраній справі, творчий пошук, за добро, яке ви робите щодня».

Привітання для освітян лунали зі сцени від керівників району – голови Рахівської райдержадміністрації Павла Басараби та заступника голови районної ради Івана Копича, начальника відділу культури Володимира Шепети, народного депутата Верховної Ради України Олега Березюка.

Керівники району побажали всім міцного здоров’я, щирої радості, безхмарних благословенних днів, творчої наснаги, нових педагогічних звершень заради рідного краю і незалежної України та вручили 6 спільних  грамот Рахівських районних державної адміністрації і ради.

Кращим педагогам району було вручено 7 Подяк Міністерства освіти і науки України, 9 Почесних грамот Департаменту освіти і науки Закарпатської обласної державної адміністрації та 44 грамоти відділу освіти, молоді та спорту Рахівської районної адміністрації.

         Слова вітань із нагоди професійного свята адресувала колегам голова  РК профспілки Тетяна Студеняк, яка також вручила грамоти профспілковим лідерам, подякував освітянам за вагомі здобутки, наполегливу працю та побажала мирного неба над головою, міцного здоров’я, щастя, добра, великих творчих успіхів і невичерпної наснаги.

Подарунком для всіх педагогів району став виступ школярів районного будинку дитячої  та юнацької творчості.


Переглядів: 445

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *