Навчальні тренінги НУШ у дії

Упродовж першого тижня червня на базі Рахівських ЗОШ І-ІІІ ст. №1 та №3  для 79 вчителів початкових класів Рахівського району, які  навчатимуть майбутніх першокласників у 2018/19 навчальному році, проведено  ІІІ очну сесію навчання.

 

Разом з тренерами НУШ та вчителями пілотних шкіл Ганичівської  ЗОШ І-ІІІ ст. Тячівського району (Плиска В.Ю. та Степанишина М.М.) та Ужгородської ЗОШ І-ІІІ ст. №8 (Мацак В.М.), педагоги нашого району  закріплювали знання, отримані під час проходження дистанційного курсу.

         Освітяни освоювали сучасні  методики навчання, мали можливість практично їх застосовувати, активно працювали у групах.  Упродовж цих днів тренери не лише роз’яснили компоненти концепції Нової української школи, нові професійні ролі й завдання, а й провели чимало практичних занять: тренінгів, майстер-класів в групах, театралізацій тощо. Робота в групах,  ранкове коло, зонування,  щоденник вражень, тематичний день, використання стратегій критичного мислення у роботі першокласників,  правила класу, плакати наочності, інтегровані уроки – далеко не повний перелік роз’яснень, умінь, які отримали педагоги.

              Новій Українській Школі присвячувалося і навчання  заступників директорів з  навчально-виховної роботи. На ньому йшлося про  запровадження нового Державного стандарту початкової освіти,  нові форми і прийоми роботи, вимоги до організації освітнього процесу, навчання за тематичними тижнями та багато іншого. Представники управлінської ланки також виконували завдання сучасного вчителя – складали розклад та календарне планування та ін.


Переглядів: 849

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *