У Рахові відзначили Міжнародний День захисту дітей

Щороку в перший день літа відзначається Міжнародний день захисту дітей. Це одне з найстаріших міжнародних свят, рішення про його проведення було ухвалено Міжнародною демократичною федерацією жінок на спеціальній сесії в листопаді 1949 року.

Перший Міжнародний день захисту дітей був проведений в 1950 році. ООН підтримала цю ініціативу і оголосила захист прав, життя і здоров’я дітей одним з пріоритетних напрямів своєї діяльності.

В Україні День захисту дітей встановлено відповідно до Указу Президента України від 30 травня 1998 року № 568/98 і відзначається щорічно.

Це свято стало символом дитячої щирої радості та надії на майбутнє. Адже саме в дітях ми бачимо здійснення своїх мрій і сподівань, прагнемо, щоб вони росли здоровими та мали усі умови для всебічного розвитку. День захисту дітей – це не тільки веселе свято для самих дітей, це і нагадування суспільству про необхідність захищати права малечі, щоб у майбутньому вони стали хорошими батьками і громадянами своєї країни.

Саме з нагоди  Міжнародного Дня захисту дітей 31 травня в м.Рахові в районному будинку культури було проведено районне свято для дітей  з обмеженими можливостями «Місія честі, любові, добра».

У концертній програмі взяли участь солісти та хореографічні колективи Рахівського районного будинку дитячої та юнацької творчості. Веселу і творчу атмосферу дітям створили танцювальний колектив «Міленіум” (керівник Зозулич А.Р.) танцювальними композиціями “Сонячні промінчики” та “Пострибунчики”, солісти продюсерського центру «АКЦЕНТ» Козуряк Михайло із піснею “Вишиванка” та Томенюк Ольга  із піснею “Дівчина горянка” (керівник Томащук В.М.), інструментальним номером (скрипка) “Гуцулко Ксеню”, танцювальний дует в складі Думина Миколи та Штогрин Тетяни з танцем “Вальс” (керівник Рябчук В.В.).

А 1 червня міський голова Віктор Медвідь вручив міжнародні почесні відзнаки та дипломи вихованцям студії образотворчого мистецтва Рахівського районного будинку дитячої та юнацької творчості за високі досягнення на IV Міжнародному фестивалі народних умільців, який нещодавно відбувся у Сігеті (Угорщина). Його метою було представлення робіт на тему «Унікальність мого міста» та формування у дітей і молоді активної життєвої позиції, готовності брати участь у суспільному і культурному житті. Зокрема, золоту відзнаку отримала Олександра Слюсарчук, а бронзову нагороду за свій малюнок здобула Дарія Свистак (керівник Ворохта М.М.).

У всіх закладах освіти району відбулося відкриття мовних та оздоровчих дитячих таборів, яке також приурочено Дню захисту дітей. Школярів залучено до різноманітних виховних масових заходів, у тому числі флеш-мобів та конкурсу  малюнку на асфальті «Ми діти твої, Україно!».

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *