Зовнішнє незалежне оцінювання з української мови і літератури

24 травня у 3 пунктах району (на базі Рахівських ЗОШ І-ІІІ ст. №1 та №2, Великобичківської ЗОШ І-ІІІ ст. №1)  пройшло ЗНО з української мови і літератури. Його цьогорічна особливість полягала у тому, що результати зовнішнього незалежного оцінювання з української мови і літератури (українська мова) зараховуються як результати державної підсумкової атестації за освітній рівень повної загальної середньої освіти для учнів (слухачів, студентів) закладів професійної (професійно-технічної), фахової передвищої освіти, які в 2018 році здобудуть повну загальну середню освіту.

Для складання ЗНО з предмета зареєструвалися 690  (проти 862 у минулому році) осіб. Державну підсумкову атестацію з української мови у форматі ЗНО складали 672 випускників закладів загальної середньої освіти, які в 2018 році здобудуть повну загальну середню освіту.

Явка учасників становила 99,13%. Приємно відмітити, що із дев’яти пунктів проведення ЗНО з української мови і літератури, де явка учасників склала 100%, – чотири закарпатські, в тому числі  Рахівська загальноосвітня школа І – ІІІ ступенів № 2 Рахівської районної ради (225 учасників).

Один учасник тестування з української мови та літератури був вилучений з пунктів проведення ЗНО через порушення процедури, а саме: використання заборонених технічних пристроїв та один не допущений через відсутність необхідних документів.

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.