Вітаємо переможця Всеукраїнської екологічної олімпіади наукових проектів з охорони довкілля «DreamECO»

«DreamECO» – міжшкільний екологічний проект, унікальна наукова виставка робіт учнів 8-11 класів закладів загальної середньої освіти та вихованців закладів позашкільної освіти з усієї України, Всеукраїнська екологічна олімпіада наукових проектів з охорони довкілля. Це змагання, що надає можливість школярам поділитися думками щодо збереження природи, поширює обізнаність щодо екологічних проблем, створює унікальний досвід для презентації нових ідей та еко-проектів.

З метою виявлення і підтримки талановитої учнівської молоді, яка здійснює експериментальну й науково-дослідницьку роботу у галузі екології, Національним еколого-натуралістичним центром учнівської молоді у березні-квітні 2018 року була проведена ІV Всеукраїнська олімпіада «DreamECO», що пройшла у два етапи: І етап – відбірковий (заочний) та ІІ етап – фінальний (очний). Учасники олімпіади змагалися у 4 номінаціях: «Якість довкілля», «Екологія і біорізноманіття», «Ресурси та енергія», «Моє місто».

Рахівщину та Закарпаття на олімпіаді «DreamECO» представляв Василь Куриляк, учень 9 класу Лужанської ЗОШ І-ІІІ ст. (керівник Головчук Олеся Іванівна). Пройшовши відбірковий етап із науково-дослідницькою роботою «Відтворення форелі струмкової (Salmo trutta m.fario L.) на території Карпатського біосферного заповідника», він узяв участь у ІІ етапі олімпіади в м.Києві, що відбувалася на базі Національного еколого-натуралістичного центру учнівської молоді. За результатами постертого захисту свого науково-дослідницького проекту виборов перше місце у номінації «Екологія і біорізноманіття» та нагороджений золотою медаллю. Список усіх переможців оприлюднено на сайті www.dreameco.org.

Вітаємо переможця та його наставника, бажаємо нових творчих та наукових здобутків!

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *