Відбулася колегія відділу освіти, молоді та спорту

16 квітня 2018 року у приміщенні великого залу засідань Рахівської райдержадміністрації під головуванням начальника відділу освіти, молоді та спорту Севч Оксани Іванівни відбулась колегія відділу освіти, молоді та спорту Рахівської РДА.

У засіданні колегії взяли участь члени колегії,  голова районної ради профспілки працівників освіти і науки Т. В. Студеняк,   працівники відділу освіти, молоді та спорту  та районного методичного кабінету, керівники дошкільних, загальноосвітніх і позашкільних навчальних закладів.

Основне питання порядку денного колегії:  «Підсумки моніторингу рівня знань випускників 9-х і 11-х класів навчальних закладів району; шляхи покращення рівня їх навчальних компетентностей ».

По даному питанні доповідала завідуюча Рахівським районним методичним кабінетом Н.Т.Капустяк, здійснила детальний аналіз результатів моніторингу  з предметів, що виносилися на моніторинг, розповіла про позиції в рейтингових таблицях кожного навчального закладу району.

Методист РМК Писар В.В. доповів  «Про районну Програму патріотичного виховання молоді, формування здорового способу життя, розвитку духовності, моральних засад суспільства та забезпечення завдань щодо приписки громадян України до призивної дільниці і призову їх на військову службу на  2018-2020 роки” від 20.09.2016 р. № 252-р  та організацію військово-патріотичного виховання. Було зазначено, що в ході перевірки   вивчено стан   здійснення контролю з боку  адміністрації  навчальних закладів за  організацію роботи  по впровадженню Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри “Сокіл”(“Джура”). Зокрема було переглянуто  книги наказів, книги педрад, книги протоколів засідання Ради школи, книги нарад при директорові, перевірено документацію заступників директора з виховної роботи, класних керівників  і викладачів предмету “Захист Вітчизни”.

З метою активізації  інноваційного освітнього простору освіти Рахівського району  за допомогою сайтів навчальних закладів  проведено районний конкурс-огляд на кращий веб-сайт. Здійснено було аналіз проведеної  роботи навчальних закладів з даного питання.   Також особливу увагу було зосереджено на ст. 30  Закону України «Про освіту» щодо прозорості та інформаційної відкритості закладів освіти.  «Про підсумки районного конкурсу-огляду на кращий веб-сайт закладу освіти» та  переможців  у номінаціях: веб-сайти міських (селищних) закладів загальної середньої освіти, веб-сайти сільських закладів загальної середньої освіти, веб-сайти міських (селищних) закладів дошкільної освіти, веб-сайти сільських закладів дошкільної освіти, веб-сайти позашкільних закладів поінформувала завідуюча РМК відділу освіти, молоді та спорту Капустяк Н.Т.

Підсумувала обговорення питання начальник відділу освіти, молоді та спорту Севч О.І.  та  наголосила на створенні відкритих та загальнодоступних ресурсів з інформацією про свою діяльність  та її своєчасне оприлюднення на власних веб-сайтах .

З розглянутих питань прийняті відповідні рішення.

 


Переглядів: 586

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *