Підбито підсумки обласного етапу Всеукраїнського конкурсу “Учитель року – 2018”

Учитель з інноваційною культурою, креативним мисленням, який володіє сучасними інформаційними технологіями, – запорука успіху реформування освітньої галузі.

19-21  березня 2018 року в місті Ужгород відбувся ІІ етап Всеукраїнського конкурсу “Учитель року-2018”.

19 березня 2018 року у відбірковому етапі  який складався з  “Тестування з фахової майстерності” і “Практичної роботи” наш район представляли вчителі Лужанської ЗОШ І-ІІІ ст.:  Піцура Т. П.  у номінації “Українська мова”, Манзюк  А.А.  у номінації “Фізична культура”,  Божук І.І. у номінації “Німецька мова” та Стримбівської ЗОШ І-ІІІ ст. Ісевич М.М. у номінації “Фізика”.

У фінальний етап конкурсу  вийшли по п’ять вчителів з кожної номінації,   у тому числі і вчителі нашого району Манзюк А.А. та Піцура Т.П.

Демонстрація умінь і навичок під час проведення практичної роботи та методичного практикуму, представлення творчих завдань з підготовки та реалізації навчальних проектів, позитивна атмосфера спілкування, пошук шляхів порозуміння між учителем і учнем, толерантність та щирість взаємин – це ті засади, на яких базувалися конкурсні випробування.

Після підведення підсумків фаховим  журі Піцура  Тетяна Петрівна стала переможцем в номінації “Українська мова”,  а Манзюк Анатолій   Анатолійович посів  ІІІ місце у номінації “Фізична культура” .

 

 

 

 

 

 

 

Оголосили та нагородили переможців і лауреатів 21 березня, під час урочистостей в обласному палаці дитячої та юнацької творчості «Падіюн» м.Ужгород.  Поряд з відзнаками і грамотами вони також одержали грошові премії та посвідчення про підвищення рівня кваліфікації.

 

 

 

 

 

 

 

Тетяна Петрівна буде представляти Закарпаття  на третьому підсумковому турі всеукраїнського конкурсу “Учитель року- 2018” .

Щиро дякуємо Вам за любов до своєї професії, до дітей та невтомний пошук нових ідей. Гордимося Вами! Творчих успіхів, наснаги і всього найкращого!

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.