Семінар соціальних педагогів

1 березня 2018 року на базі Рахівської ЗОШ І-ІІІ ст. №1 відбувся семінар соціальних педагогів на тему “Соціально-педагогічна робота з дітьми у конфліктний та постконфліктний період”.

Роботу семінару розпочала Куцин О.С., методист РМК, яка ознайомила присутнів із  новинками в нормативно-правовому забезпеченні діяльності соціального педагога. Було обговорено план заходів відділу освіти, молоді та спорту щодо розвитку психологічної служби системи освіти району до 2020 року.

Шуста Л.В., соціальний педагог Рахівської ЗОШ І-ІІІ ст. №1, представила присутнім презентацію “Актуальні напрями та зміст соціально-педагогічної роботи в умовах конфліктної та постконфліктної ситуації» та ознайомила з практичними рекомендаціями до кожного напрямку.

В практичній частині семінару з учасниками проведено тренінг “Як сприяти підвищенню авторитету педагога?”. Використовуючи вправу “Килим ідей”, соціальні педагоги спробували відповісти, чому така проблема існує, що можна зробити для її вирішення та які конкретні дії може запропонувати кожен особисто.

Присутні обмінялися досвідом роботи, отримали для використання в роботі електронний варіант методичних рекомендацій і законодавчої бази з даної проблематики.

 

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *