Розпочалася курсова підготовка початківців до роботи в Новій українській школі.

16-17 лютого на базі  Рахівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №1 відбулася І очна сесія для  учителів, які навчатимуть у 1 класах Нової української школи з 1 вересня 2018 року.

            Відповідно до плану-графіку Типової освітньої програми підвищення кваліфікації педагогічних працівників, з метою оволодіння освітянами нових педагогічних технологій, методів і прийомів, інноваційних форм організації навчання, які сприяють розвитку нових суб’єктних стосунків між викладачем і учнем, були проведені заняття з елементами тренінгу за темою „Модуль 1. Сучасний вчитель як провідник змін”. Він був проведений у формі тренінгу тренером НУШ, методистом відділу освіти, молоді та спорту Рахівської РДА Студеняк Т.В.

Учителі ознайомилися з Концепцією Нової української школи, новими  ролями і завданнями вчителя в контексті сучасних змін, з основними  підходами в освітньому процесі, із західними моделями освіти США, Польщі, Болгарії, Фінляндії, працювали з он-лайн курсом на платформі ЕдЕра. Проводячи дослідження „Ставлення педагогів до освітньої реформи” визначали на шкалі за допомогою стікерів своє ставлення. Створювали та презентували  модель випускника Нової української школи.

 

 

 

 

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *