Підведено підсумки обласного конкурсу літературних творів, творів образотворчого мистецтва та фоторобіт на тему «Захисники України: історія та сьогодення»

Вже третій рік департамент освіти і науки Закарпатської облдержадміністрації проводить  серед освітніх закладів конкурс літературних творів, творів образотворчого мистецтва та фоторобіт на тему «Захисники України: історія та сьогодення». Листи, вірші, малюнки, фото – це та позитивна, життєдайна енергетика, яку на лінію зіткнення передають школярі. Іноді їхня сила переважує силу наказу командира.

Тому 2 грудня 2017 у Закарпатському обласному палаці дитячої та юнацької творчості відбулося свято за підсумками  цього конкурсу, на яке були запрошені й учні-переможці районного етапу закладів освіти району.

Кращі роботи учасників конкурсу було відзначено й автори отримали годинники, і це, як зазначила Ганна Іванівна, нагадування про те, що час – цей той вимір, який не дозволено нікому прогаяти, який спонукає спішити творити добро. Приємною несподіванкою для всіх учасників були солодкі гостинці – коробки цукерок.

Після закінчення заходу учнів запросили на смачний обід.

 

 

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.