Фізична культура і спорт

РАЙОННИЙ ТУРНІР З ФУТБОЛУ СЕРЕД ДІВЧАТ

27 вересня 2018 року на міському стадіоні «Карпати» відбулася фінальна частина районного турніру з футболу серед дівчат  закладів загальної середньої освіти. В спортивному заході взяли участь 8 кращих команд-переможців групових змагань, які за результатами жеребкування були поділені на дві групи.

У підсумку турніру перше місце посіла дружня команда дівчат Рахівської ЗОШ І-ІІІ ст. №1, яка в фінальній напруженій грі перемогла команду дівчат Ясінянської ЗОШ І-ІІІ ст. №2. Третє місце завоювала команда учнів Видричанської ЗОШ І-ІІІ ст., четверте місце зайняли дівчата Косівсько-Полянської ЗОШ І-ІІІ ст. №1. Впродовж усього турніру тривала запекла боротьба, дівчата показували свою майстерність.  Всі учасники змагань відзначилися хорошою грою та волею до перемоги.

Команди-переможці нагороджені кубками та грамотами відділу освіти, молоді та спорту Рахівської РДА.