Новини з ЗЗСО

День Cоборності  України відзначили телемостом «Схід + Захід=Україна»

22 січня учні 8-9 класів Рахівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ст. №1 відзначили День Соборності телемостом зі своїми ровесниками школярами Мелітопольської спеціалізованої школи №23 Запорізької області. Знайомство та діалог он-лайн ініціювали та провели спільно зі своїми мелітопольськими колегами вчитель біології Оксана Турок та вчитель історії Світлана Слюсарчук.

Символічний акт злуки через Інтернет дав можливість школярам запитати одне в одного, що їм відомо про історичні миті державотворення України. З’ясовували, що таке соборність, хто очолював уряд УНР та яким чином відбулось об’єднання республік УНР та ЗУНР. Окрім історичних подій, розповіли мелітопольці рахів’янам про кам’яну могилу, що поблизу їх міста та про особливості навчання у їх спеціалізовані школі. Натомість рахівські школярі розтлумачували ровесникам зі сходу, що таке гулани і трембіта. Не забули згадати про те, що живуть у найвисокогірнішому місті України та поблизу центру Європи.

Загалом процес спілкування он-лайн із ровесниками школи майже на іншому кінці країни школярам сподобався. Тож вони не проти поспілкуватися з однолітками з інших закладів освіти країни. «А така перспектива можлива», – зауважила організатор телемосту Оксана Турок.