Навчально-методична робота

Перелік навчальної літератури рекомендованої МОН для використання у 2019-2020 навчальному році  Переглянути

Щодо організації форм здобуття загальної середньої освіти Переглянути

 


Методичні рекомендації щодо організації освітнього процесу в спеціальних закладах загальної середньої освіти у 2019/2020 навчальному році  Переглянути

Щодо методичних рекомендацій про викладання навчальних предметів у закладах загальної середньої освіти у 2019/2020 навчальному році  Переглянути


Умови участі у Форумі педагогічних ідей “УРОК”

Всеукраїнський каталог педагогічних матеріалів «Відкритий урок: розробки, технологій, досвід»та національний освітній інтернет-сайт «Освіта.ua» запрошують всіх освітян України взяти участь у Форумі педагогічних ідей «УРОК» та опублікувати на сторінках каталогу власні матеріали.

Усі учасники форуму отримують на поштову адресу сертифікат про публікацію матеріалу в каталозі «Відкритий урок: розробки, технології, досвід». Наступний номер каталогу вийде з друку у грудні 2019 року. Подання матералів до грудневого каталогу триватиме до 20 листопада 2019 року включно.

Для публікації в каталозі приймаються розробки уроків, позакласних заходів, дидактичні матеріали, статті та інші матеріали вчителів.

Усі матеріали, що надійдуть на форум, будуть депоновані (в каталозі публікується анотація з посиланням на місце розміщення роботи на сайті Освіта.ua).

З умови участі можна ознайомитися тут

За матеріалами сайту Освіта.ua

 


Заходи районного педагогічного марафону: «Використання педагогічних ідей В. Сухомлинського в практику сучасної школи»

Переглянути


На базі Великобичківського  ліцею  22 листопада 2018 року відбулося  засідання районного методичного об’єднання вчителів історії та правознавства.

Досвідчений педагог ліцею М. М. Богуславець представила свій досвід роботи молодим спеціалістам закладів освіти району.