“Учитель року”

Проміжкові результати першого (зонального) дистанційного туру всеукраїнського конкурсу “Учитель року-2021”

Номінація   “Українська мова та література”

Номінація  “Математика”

Номінація  “Трудове навчання”

Номінація    Керівник закладу освіти

СПИСОК

педагогічних працівників району – зареєстрованих для участі у всеукраїнському конкурсі “Учитель року-2021”

У номінації “Керівник закладу освіти”

  1. Ільчук Л.О. –  директор Великобичківського ліцею
  2. Юращук М.М. –  директор Діловецької  ЗОШ І-ІІІ ст.
  3. Попович О.І.  –  директор Кобилецько-Полянської ЗОШ І-ІІІ ст.
  4. Ігнатюк П.В.   –  директор Косівсько-Полянської ЗОШ І-ІІІ ст. №1
  5. Варга Н.В.      –  директор Річанської ЗОШ І-ІІІ ст.
  6. Манівчук Р.М. –  директор Чорнотисянської ЗОШ І-ІІІ ст.
  7. Гафіяк О.В.  –  директор Ясінянської ЗОШ  І ст. №4

У номінації “Трудове навчання”

  1. Кушніренко Д.А. –  учитель Великобичківського      ліцею
  2. Євіцький І.І.  –  учитель Діловецької  ЗОШ І- ІІІ ст.
  3. Євіцька К.П.  –  учитель Діловецької  ЗОШ І- ІІІ ст.
  4. Басараба В.В.      – учитель Косівсько-Полянської ЗОШ І-ІІІ ст. №1
  5. Попович Г.С.     –  учитель Рахівської ЗОШ І-ІІІ  ст. №1
  6. Дуб О.І. –  учитель Ясінянської ЗОШ І-ІІІ ст. №1

         У номінації “Математика”

  1. Грицак Й.Й. –  учитель Водицької ЗОШ І-ІІІ ст. №1
  2. Мірон О.М. –  учитель Діловецької  ЗОШ І-ІІІ ст.
  3. Ільчук М.В.  –  учитель Костилівської  ЗОШ І- ІІ ст.
  4. Штефанюк І.П. – учитель Косівсько-Полянської ЗОШ І-ІІІ ст. №1
  5. Кочержук М.Я. –  учитель Лазещинської ЗОШ І-ІІІ ст.
  6. Бочкор О.М.    –   учитель Лугівської  ЗОШ І-ІІІ ст.
  7. Назарчук Н.В.   –  учитель Рахівської ЗОШ І-ІІІ ст. №1
  8. Павлюк Т.П.   – учитель Розтоківської ЗОШ І-ІІІ ст.
  9. Коломієць Н.Ф. – учитель Стримбівської ЗОШ І-ІІІ ст.
  10. Андріюк О.М. –  учитель Чорнотисянської ЗОШ І-ІІІ ст.
  11. Криниця Г. В.   –  учитель Ясінянської ЗОШ І-ІІІ ст. №1
  12. Ференц В.М.     –  учитель Ясінянської ЗОШ І-ІІІ ст.  №2

У номінації “Українська мова та література”

  1. Бровді Є. Г. – учитель Діловецької ЗОШ І-ІІІ ст.
  2. Гав’юк М. М. – учитель Богданської ЗОШ І-ІІІ ст.
  3. Годван Л. М. – учитель Рахівської ЗОШ І-ІІІ ст. №2
  4. Котелюк Н. Д. – учитель Рахівської ЗОШ І-ІІІ ст. №3
  5. Куцин А. В. – учитель Річанської ЗОШ І-ІІІ ст.
  6. Немеш А. М. – учитель Рахівської ЗОШ І-ІІІ ст. №1
  7. Олефір Г. Т. – учитель Кобилецько-Полянської ЗОШ І-ІІІ ст.
  8. Сенек В. З. – учитель Ясінянської ЗОШ І-ІІІ ст. №2
  9. Сойма М. В. – уччитель Водицької ЗОШ І-ІІІ ст. №1
  10. Сухарюк Л. М. – учитель Лазещинської ЗОШ І-ІІІ ст.
  11. Тулайдан Я. В. – учитель Ясінянської ЗОШ І-ІІІ ст. №1
  12. Турецька Х. Б. – учитель Чорнотисянської ЗОШ І-ІІІ ст.
  13. Федюк М. Ф. – учитель Косівсько-Полянської ЗОШ І-ІІІ ст. №1

Результати фінального етапу першого (зонального) туру всеукраїнського конкурсу “Учитель року-2020” 

Номінація  ХІМІЯ

Номінація ЗАРУБІЖНА ЛІТЕРАТУРА

Номінація  ОБРАЗОТВОРЧЕ МИСТЕЦТВО

Номінація ПОЧАТКОВА ОСВІТА

Номінація ІСТОРІЯ

Результати відбіркового етапу першого (зонального) туру всеукраїнського конкурсу “Учитель року-2020”

Номінація    “ХІМІЯ”

Номінація  “ЗАРУБІЖНА ЛІТЕРАТУРА”

Номінація “ОБРАЗОТВОРЧЕ МИСТЕЦТВО”

Номінація “ПОЧАТКОВА ОСВІТА”

Номінація  ІСТОРІЯ



Про умови та порядок проведення  всеукраїнського конкурсу “Учитель року-2020”  Переглянути


Про проведення всеукраїнського конкурсу “Учитель року-2020” Переглянути


Наказ “Про підсумки першого (зонального) етапу “Учитель року-2019” Переглянути

Переможці  першого (районного) туру   „Учитель року – 2019”

Калинюк Лариса Василівна – учитель основ здоров’я Великобичківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ст. №1
Катеринюк Володимир Васильович – учитель предмету “Захист Вітчизни” Рахівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ст. №1
Маріонда Галина Павлівна – учитель географії Рахівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ст. №4

Умови та порядок проведення всеукраїнського конкурсу “Учитель року-2019” Переглянути


Про зміни до Положення конкурсу “Учитель року” Переглянути


Наказ “Про підсумки І (районного) етапу Всеукраїнського конкурсу “Учитель року-2018” Переглянути

 Довідка. Про підсумки І (районного) етапу “Учитель року -2018” Переглянути

Додаток. Переможці, учасники та лауреати Переглянути

Переможці  першого (районного) туру   „Учитель року – 2018”

 

Піцура Тетяна Петрівна

– учитель української мови і літератури Лужанської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів

відеорезюме

Ісевич Михайло Михайлович учитель фізики Стримбівської   загальноосвітньої школи І ІІІ ступенів

відеорезюме

Божук Іван Іванович – учитель німецької мови  Лужанської  загальноосвітньої школи І – ІІІ ступенів

відеорезюме

Мандзюк Анатолій Анатолійович – учитель фізичної культури Лужанської загальноосвітньої школи І – ІІІ ступенів відеорезюме